“Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecektir”

“Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecektir”

13.08.2018

MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan: “Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecektir” Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan, batının Türkiye’ye başlattığı ekonomik saldırılara tepki göstererek, “Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecektir” dedi. “Bugün kudurmuşçasına yapılan tehdit ve saldırıların hedefinin sadece Tayyip Erdoğan değildir. Hedef Türk Milleti ve Türkiye’dir” diyen Hasan Eraslan, Türkiye’nin kuduzlara av olmayacağını […]

MÜSİAD Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan:
“Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecektir”

Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Hasan Eraslan, batının Türkiye’ye başlattığı ekonomik saldırılara tepki göstererek, “Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecektir” dedi.
“Bugün kudurmuşçasına yapılan tehdit ve saldırıların hedefinin sadece Tayyip Erdoğan değildir. Hedef Türk Milleti ve Türkiye’dir” diyen Hasan Eraslan, Türkiye’nin kuduzlara av olmayacağını vurguladı ve şunları söyledi:
“Dövizin yükselişi karşısında sevinenler Harama çanak tutan, haini kollayan, vatanı satan şerefsizlerdir. Bu topraklara geldiğimiz günden beri batılı kudurmuşların saldırıları devam etmektedir. Haçlı seferleri ile başlayan saldırılar, gün oldu sağ sol, gün oldu Alevi Sünni, gün oldu Kürt Türk, gün oldu hendek terörü, gün oldu gezi olayları, gün oldu 15 Temmuz ve bugün ekonomik saldırıyla devam ediyor. Akla gelebilecek tüm yolları deneyen, kaşınabilecek her yerimizi kaşıyan, şeytanın aklına gelmeyecek metodları bulan batı bugün ekonomik saldırı ile Türkiye’ye diz çökertmeye çalışmaktadır.
“Türk Milletinin tüm fertleri bilsin ki bugün kudurmuşçasına yapılan tehdit ve saldırıların hedefi sadece Tayyip Erdoğan değildir. Hedef Türk Milleti ve Türkiye’dir.
“Bugün rahip Brunson’u bahane edenlerin, 1960’da Menderes’e karşı çıkışları, Kıbrıs Barış Harekatı’nda Ecevit’e ambargo uygulamaları aynı gaye ile idi. Kulağımıza küpe olsun ne ABD ne AB ne Rusya ne Çin bizim kadim dostumuz olmadılar, olmazlar. Zaten devletler arasındaki dostluklar karşılıklı çıkarlar üzerinedir.
“ABD Başkan Yardımcısı Pens salyalarını akıtarak parmak sallayıp Tayyip Erdoğan ve Türkiye’yi tehdit ediyorsa sebep rahip Brunson değildir. Karşısında dik duran, dünya 5’ten büyüktür diyen, ABD’nin orta doğudaki hesaplarını bozan sen vermezsen ben de başkasından alırım ve ben kendim yaparım diyen bir Türkiye olduğu içindir. Biz dolarla var olmadık, dolarsız da ölmeyiz.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .