“Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var”

“Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var”

07.03.2015

CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem seçim bürosunun açılışında konuştu:
“Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Rifat Ertem’in Ankara Caddesi’ndeki seçim bürosunun açılışına büyük ilgi gösterildi.

CHP Kırşehir İl Başkanı Mithat Mutlu ile CHP Milletvekili aday adayları Yılmaz Zengin ve İsmet Denizkan, başta olmak üzere tüm ilçe başkanlarının da katıldığı seçim bürosunun açılışında konuşan Rifat Ertem Kırşehir’in ve Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı bulunduğunu söyledi.
Rifat Ertem, Kırşehir’in 7 Haziran seçiminde bir kez daha demokrasi dersi vereceğine ve CHP’yi iktidara getireceğine inandığını belirten Rifat Ertem “7 Haziran’da ülkeyi biz yöneteceğiz. Aksi halde ülkemiz altından kalkamayacağı bir kaosun ve yükün altına girecektir. Kırşehir’in tümünü gezme imkânım oldu. Büyük bir coşkuyla iktidara koşuyoruz. Çiftçimiz, köylümüz, emeklimiz, memurumuz büyük sıkıntı içinde. İnşallah CHP iktidarıyla Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracağız” dedi.
Rifat Ertem’in seçim bürosunun açılışında yoğun katılımın olması dikkat çekerken, katılımcılar “Rifat Ertem bizim ağabeyimiz. Onun partimizden aday adayı olması bizler için gurur ve mutluluk kaynağıdır. İnşallah milletvekili adayı olur ve seçilerek Meclis’e gider de Kırşehir onunla büyük hizmetler alırlar” diye konuştular.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .