“Türkiye’miz Amerikan emperyalizminin ağlarını yırta yırta büyük zaferlere ilerliyor”

“Türkiye’miz Amerikan emperyalizminin ağlarını yırta yırta büyük zaferlere ilerliyor”

27.10.2017

Vatan Partisi Kırşehir İl Başkanı Dursun Karadağ:
“Türkiye’miz Amerikan emperyalizminin ağlarını yırta yırta büyük zaferlere ilerliyor”

Vatan Partisi Kırşehir İl Başkanı Dursun Karadağ’ın Cumhuriyetimizin 94. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Türkiye’miz Amerikan Emperyalizminin ağlarını yırta yırta büyük zaferlere ilerliyor” dedi.
Yeni bir dünya kurulurken, Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. yılına yeni bir İstiklal Savaşı vererek girdiğini ve Amerikan emperyalizminin ağlarını yırta yırta büyük zaferlere ilerlediğine dikkat çeken Dursun Karadağ, yayınladığı mesajda şunları söyledi:
“Türkiye’miz mide ve bağırsaklarından Amerikan ve Batı mikroplarını temizliyor. Ordumuz devletimizin ve milletimizin bekasını tehdit eden Amerikan piyonlarını bir bir bertaraf ediyor. Artık Amerika’nın “Benim askerim” dediği kuklalar imha edilerek bizzat Amerika ile açık seçik karşı karşıya geliyoruz.
“Türkiye’miz Atlantik Sisteminin girdabında boğulmaktan kurtuluyor ve mazlumlar dünyasının, doğunun, yani Asya’nın bir parçası olduğunu hatırlayarak gerekli adımları atıyor.
“Türkiye’miz tarihini hatırlayarak Asya’da öncü roller oynuyor. Davutoğullarının “Stratejik Derinlik” ,“ Sıfır Sorun” diye diye yaptıkları işler sonucu komşu ülkelerle yaratılan düşmanlıklar ortadan kaldırılıyor, işbirliğine yöneliniyor.
“Atlantik güçleri (Amerika-Avrupa) kaybediyor. Büyük Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşımızda belirttiği gibi “Tek Dişi Kalmış Canavar” ın çürümüş medeniyeti ölüyor.
“Asya’dan yeni bir medeniyet yükseliyor. Kapitalizmin bireyci ve insanı kendi kendinin düşmanı yapan, uyuşturucu, fuhuş ve intiharlar medeniyeti yerine Asya’nın paylaşmacı, dayanışmacı, insanı yücelten kardeşlik medeniyeti ufukta parlıyor.
“Büyük Türk Milleti bu medeniyetin öncü güçlerinden biri olarak büyük zalimlere gereken dersi veriyor. Artık yepyeni bir dünya kuruluyor. Millet olarak bu tarihsel süreçte öncü görevimizi yerine getirirken gururla Cumhuriyetimizin 94. yılını kutluyoruz.
KARAMSARLIĞA YER YOK
“Çürümüş Batı medeniyeti cenderesi içinde düşünerek karamsar olmaya gerek yok.
Karamsarlık yayanlar, umutsuzluk yayanlar ya bilinçli olarak yıkıcılarla birlikteler ya da dünkü duruma göre düşünüp çaresizlik içinde bocalayanlardır. Ordumuz Türkiye’mizin ve milletimizin bölünmesine yol açacak girişimleri Fırat Kalkanı ve İdlib Harekatlarıyla bozdu. Şimdi sıra Afrin ve diğer şer yuvalarında. Zalim ve hırsız ABD’ye, İsrail’e güvenerek efelik yapan Barzani gereken dersi aldı. Sıra bölücü ABD kuklası PKK’da.
“Bölge ülkelerinin birliği ABD’yi ve diğer emperyalistleri Büyük Önderimiz Atatürk’ün dediği gibi “mahv ve nabud” edecektir. Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne kast eden hainler inlerinde inlemekteler. ABD ve İsrail’e güvenerek yola çıkanlar, Türk Milleti’ne kast edenler, onlarla birlikte yenilgiyi paylaşacaklardır.
“Millet olarak mutlu geleceklere koşuyoruz. Ordumuzun yeni zaferleri için millet olarak birlik içinde sımsıkı duruyoruz. İktidarıyla muhalefetiyle milletin birliği için gereken duyarlılığı göstermeliyiz, gösteriyoruz. Kimse, milletimizi bölerek iç kargaşalıklar çıkarmaya heveslenmesin. Gerekli cevabı alacaklardır.
“Türkiye’miz ABD’den ve desteklediği bölücülerden ve Ortaçağ kalıntılarından temizlenecek, yeniden Cumhuriyet Devrimi çizgisinde tam bağımsız, milli hükümet ve milli ekonomisini kurarak çağdaş dünyadaki öncü yerini alacaktır. Büyük Türk milletinin Cumhuriyet Bayramını kutluyor ve saygılarımızı sunuyoruz.” (HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .