“TÜRKİYE ŞAHLANMA DÖNEMİNE GİRECEK”

“TÜRKİYE ŞAHLANMA DÖNEMİNE GİRECEK”

09.06.2018

Ak Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi… “TÜRKİYE ŞAHLANMA DÖNEMİNE GİRECEK” 24 Haziran seçimleri çalışmalarını Akçakent, Akpınar ve Boztepe İlçelerin de sürdüren Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi. Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 24 […]

Ak Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan,
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi…

“TÜRKİYE ŞAHLANMA DÖNEMİNE GİRECEK”

24 Haziran seçimleri çalışmalarını Akçakent, Akpınar ve Boztepe İlçelerin de sürdüren Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.
Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Akçakent, Akpınar, Boztepe ilçelerinde ziyaretler yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi. İlçelerde ev ve işyeri ziyaretlerinin yanı sıra düzenlenen iftar programlarına da katılarak AK Parti’ye destek isteyerek şahlanma dönemi projelerinden bahsettiler.
TÜRKİYE 24 HAZİRAN’DA GELECEĞİNİ OYLAYACAK…
Ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden Kendirli ve Erkan “Yine milletimizin huzurunda ve merindeyiz. AK Parti olarak 2002’den bu yana hem ülkede hem de siyasette yaşanan büyük değişimin oluşturduğu siyasi olgunluk, bilgi, tecrübe ve birikimimizle yeni dönemde de milletimizle büyük hedeflere ve koşmak için hazırız. Milletimizden aldığımız güçle 24 Haziran seçimleriyle Türkiye’yi şahlanma dönemine girecek ve yine birlikte yola çıkıyoruz. Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelen AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır. Türkiye 24 Haziran’da geleceğini oylayacak. Türkiye’nin zaman kaybına tahammülü yoktur. Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemiz ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran’da halkımızın desteğiyle Türkiye ve Kırşehir şahlanacaktır.” diye konuştular.
(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .