Türk Sanat Müziği severler müziğe doydu

Türk Sanat Müziği severler müziğe doydu

11.04.2015

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri tarafından; Kültür Merkezi’nde Türk Sanat Müziği konseri verildi. Yoğun katılımın olduğu konserde Kırşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu 18 eser seslendirerek müzik severlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattı. Ücretsiz gerçekleşen konserde ayrıca Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve eşi Zerrin Bahçeci koroya patpori bölümünde eşlik etti. Bahçeci tüm kursiyerlere […]

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri tarafından; Kültür Merkezi’nde Türk Sanat Müziği konseri verildi.
Yoğun katılımın olduğu konserde Kırşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu 18 eser seslendirerek müzik severlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattı.
Ücretsiz gerçekleşen konserde ayrıca Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve eşi Zerrin Bahçeci koroya patpori bölümünde eşlik etti.

09.04.2015 Türk Sanat Müziği Konseri Kültür Müdürlüğü (9) copy
Bahçeci tüm kursiyerlere teşekkür ederek şunları kaydetti:
“Bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattınız. Bu koromuz gönüllü kişilerden oluşan bir koro ve yaptığınız iş gerçekten medeni cesaret isteyen bir iş. Tüm kursiyerlerimize, solistlerimize ve hocamız Hülya Hanım’a böyle güzel bir ortamda bizleri buluşturdukları için çok teşekkür ediyorum. Bu güzel kültür ve sanat etkinliklerine Belediye olarak çok önem veriyoruz. İnşallah Kırşehirlilerimize müzik ziyafetleri yaşatmaya devam edeceğiz.”
Başkan Yaşar Bahçeci, bu tür sosyal ve kültürel etkinliklere devam edeceklerini de belirterek, konsere ilgi gösterenlere teşekkür etti.
Konsere yoğun ilgi gösterenler de Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye teşekkür ederek, “Ozanlar diyarı Kırşehir’de bu tür etkinliklerin olmasın dün büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştular.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .