Türk, Kırşehir’de sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi

Türk, Kırşehir’de sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi

28.04.2015

MHP adayı Yıldırım Türk, TEOG Sınavı öncesi anonsları durdurdu
Türk, Kırşehir’de sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk, bu hafta bugün ve yarın yapılacak TEOG sınavına girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Prof. Dr. Yıldırım Türk, 28 Nisan Salı gününden itibaren TEOG sınavı başlangıcına kadar seçim kampanyası sırasındaki mobil araç anonslarına ara verdiklerini belirterek “Geleceğimizin teminatı olan yavrularımız uzun bir maratondan sonra bu hafta TEOG sınavında ter dökecek. Öncelikle sınava girecek bütün öğrencilerimize başarılar diliyor, girecekleri sınavın kendilerine ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Yine en az öğrencilerimiz kadar heyecanlanan, çocukları için gecesini gündüzüne katan saygıdeğer velilerimizin emeğini Rabbim zayi etmesin. Son olarak, sevdamız Kırşehir’i eğitimde bir marka haline getiren; öğrencilerinin başarısından başka bir beklentisi olmayan, bizlerin yetişmesinde en büyük paya sahip çok kıymetli öğretmenlerimize ve hizmetlisinden okul müdürüne kadar bütün eğitim çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum” dedi.
MHP Kırşehir Milletvekili adayı Prof. Dr. Yıldırım Türk açıklamasının devamında, 28 Nisan Salı gününden itibaren TEOG sınavı başlangıcına kadar seçim kampanyası sırasındaki mobil araç anonslarına ara verdiklerini söyledi ve şunları kaydetti:
“Yakın çalışma arkadaşlarımızla aldığımız karar doğrultusunda; yaklaşmakta olan seçimler sebebiyle yürütülmekte olan kampanyalarda kullanılan anons araçlarımızı çocuklarımızın sağlıklı bir sınav geçirebilmesi amacıyla salı günü öğleden sonra sınav bitimine kadar kullanmayacağız. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .