Turan ve Yılmaz’dan Bakan Varank’a ziyaret

Turan ve Yılmaz’dan Bakan Varank’a ziyaret

23.06.2020

AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, AK Partili Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’la birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti. Milletvekili Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ziyarette Mucur Organize Sanayi Bölgesi yatırımını görüşerek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan destek istediler. Turan ve Yılmaz, Bakan Varank ve […]

AK Parti Ankara Milletvekili Kırşehirli hemşehrimiz Hacı Turan, AK Partili Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’la birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti.
Milletvekili Hacı Turan ile Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ziyarette Mucur Organize Sanayi Bölgesi yatırımını görüşerek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan destek istediler.
Turan ve Yılmaz, Bakan Varank ve ekibine ilgileri nedeniyle teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.
SPOR BAKAN YARDIMCISINA ZİYARET
AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret ettiler.
Ziyarette Mucur eski Karayolları binasının olduğu yere 500 kişilik kapalı spor salonu yapımının yatırım planına alındığı sözünü alan Milletvekili Turan ve Başkan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve ekibine teşekkür ettiler. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .