“Tur atlayıp lige moralli başlamak istiyoruz”

“Tur atlayıp lige moralli başlamak istiyoruz”

21.08.2017

GEÇTİĞİMİZ sezon temsilcimiz Yeşil Kırşehirspor’la aynı grupta olan ve bu sezon 5.grupta 3.lige çıkma mücadelesi verecek olan Aksaray Belediyespor’da Teknik Direktör Ufuk Uysal, zorlu maç öncesi açıklamalarda bulundu. Uysal, “Ziraat Türkiye kupasında tahmin ettiğimiz rakiplerden biri olan Kırşehirspor’la eşleştik. Sezon başında problem yaşasalarda daha sonrasında aldıkları maddi destekle iyi bir takım oluşturma yönünde olumlu işler […]

GEÇTİĞİMİZ sezon temsilcimiz Yeşil Kırşehirspor’la aynı grupta olan ve bu sezon 5.grupta 3.lige çıkma mücadelesi verecek olan Aksaray Belediyespor’da Teknik Direktör Ufuk Uysal, zorlu maç öncesi açıklamalarda bulundu.
Uysal, “Ziraat Türkiye kupasında tahmin ettiğimiz rakiplerden biri olan Kırşehirspor’la eşleştik. Sezon başında problem yaşasalarda daha sonrasında aldıkları maddi destekle iyi bir takım oluşturma yönünde olumlu işler yaptılar. Teknik Direktörleri Gökhan Kaynak eski takım arkadaşım, genç idealist bir kardeşimiz ve Kırşehir Belediyespor’un iyi yerlere gelebilmesi adına olumlu işler yapıyor. Sıkı ve oldukça güçlü bir rakiple oynayacağız, ama daha önce de belirttiğim gibi asıl hedefimiz Spor Toto Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğudur. Kupa maçlarını ne kadar ciddiye alsakta bizim için çok ciddi bir hazırlık maçı olarak değerlendirme yüzdem daha fazla ağır basıyor. Tüm programımızı lige iyi başlamak ve ligi iyi götürmek adına yaptık. Ve çizgimizden sapmayacağız. Bu şehri kupa şampiyonluğu gibi hayale sürüklemeden lig şampiyonluğuna odaklanacağız. Tabii bu kupada oynayacağımız maçları ciddiye almayacağımız anlamına gelmez. Hem oyuncularımızın durumunu görme hem de eksiklerimizi görme adına kupa maçları bizlere doneler sunacaktır. Bu bağlamda oynayacağımız Kırşehirspor’u ciddiye alıyoruz ve ciddi bir prova maçı olacaktır. İnşallah kazanan Türk Futbolu olur. İki yakın ilin taraftarının da gelmesiyle birlikte çok güzel bir karşılaşma olacak” dedi.
(Haber: Salih GÜNER)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .