“Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”

“Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”

18.03.2019

CHP Belediye Başkan adayı Ekicioğlu: “Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” CUMHURİYET Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıldönümü nedehiyle bir mesaj yayınladı. CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, mesajında şunları ifade etti: “Biliyoruz ki ülkemizin huzuru ve mutluluğu bu topraklar için […]

CHP Belediye Başkan adayı Ekicioğlu: “Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”

CUMHURİYET Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 104. Yıldönümü nedehiyle bir mesaj yayınladı.
CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, mesajında şunları ifade etti:
“Biliyoruz ki ülkemizin huzuru ve mutluluğu bu topraklar için toprağa düşmüş şehitlerimizin geride bıraktıklarının huzurundan geçer. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümünü dolayısıyla Tüm şehit yakınlarına şükranlarımı sunuyor, milletim adına kalplerine nakşedilmiş acılarını paylaşıyorum. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Büyük Önderimiz Mustafa kemal Atatürk ne demişti:
“Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebeleri’ni kazandıran bu yüksek ruhtur.”
Bu arada CHP İl Başkanı Baran Genç ile Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan da
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü nedeniyle birer mesaj yayınladı.
CHP İl Başkanı Baran Genç mesajında, “” Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Conkbayırı’nda verdiği taarruz değil ölüm emriyle harmanlanan vatan sevgisiyle yetişmiş şehitlerimizi asla unutmayacağız. Bu vesileyle Tüm şehit yakınlarına şükranlarımı sunuyor milletimizin acısını paylaşıyoruz. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”
CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu Adına Başkan Doğan Yıldızhan “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümünde büyük zaferin tüm kahramanlarını, bu topraklar için toprağa düşmüş pak alınları öpülesi tüm şehitlerimizi şükranla anıyorum.” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .