Tufan Altaş Kırşehir’deki sevenlerini üzdü

Tufan Altaş Kırşehir’deki sevenlerini üzdü

06.12.2017

Söylediği bozlak ve oyun havalarıyla başkentte birçok mekanda türkü söyleyen ünlü ve Kırşehirlilerin de yakından tanıyıp sevdiği sanatçı Tufan Altaş’ın uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle yakalanıp tutuklanması Kırşehir’deki sevenlerini üzdü. Edinilen bilgiye göre, Ankara narkotik ekipleri gelen ihbar neticesinde Tufan Altaş’ında içinde bulunduğu lüks bir jeep araç Mamak civarlarında durduruldu.Yapılan aramalarda pisi diye tabir edilen uyuşturucu madde […]

Söylediği bozlak ve oyun havalarıyla başkentte birçok mekanda türkü söyleyen ünlü ve Kırşehirlilerin de yakından tanıyıp sevdiği sanatçı Tufan Altaş’ın uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle yakalanıp tutuklanması Kırşehir’deki sevenlerini üzdü.
Edinilen bilgiye göre, Ankara narkotik ekipleri gelen ihbar neticesinde Tufan Altaş’ında içinde bulunduğu lüks bir jeep araç Mamak civarlarında durduruldu.Yapılan aramalarda pisi diye tabir edilen uyuşturucu madde paketlenerek satışa hazır bir vazıyette bulundu. Çok tehlikeli bir madde olduğundan dolayı narkotik ekipleri uzun zamandan beri bu uyuşturucu maddeye rastlamadıklarını dile getirdiler.
Pisi uyuşturucu madde içildiğinde direk ölümle sonuçlanan çok tehlikeli uyuşturucu olarak biliniyor.
Uzun zamandır bu uyuşturucu çeşidine piyasada rastlanmadığını ifade eden polis ekipleri, çok tehlikeli olan bu maddenin fiyatının da pahalı olduğunu söyledi. Söylediği bozlak ve oyun havalarıyla başkentte birçok mekanda türkü söyleyen ünlü Kırşehirli sanatçı Tufan Altaş’ın, uyuşturucu tacirliği yaptığı iddia edilirken, Emniyetteki sorgusunda pişman olduğunu, ancak satıcı değil kullanıcısı olduğunu dile getirdi.
Altaş ile birlikte 3 kişide tutuklandı. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .