TSO üyelerine yeni avantajlar

TSO üyelerine yeni avantajlar

24.01.2015

Kırşehir TSO ve Türkiye Finans Katılım Bankası ile yapılan protokolle üyelere indirim avantajının yanı sıra bankacılık işlemlerinin ücretsiz yapılması sağlanacak… KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Türkiye Finans Katılım Bankası ile protokol imzaladı. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine avantaj sağlayacak hizmetler vermeye devam ediyor. Verdiği kaliteli hizmete yenilerini ekleyen Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, […]

Kırşehir TSO ve Türkiye Finans Katılım Bankası ile yapılan protokolle üyelere indirim avantajının yanı sıra bankacılık işlemlerinin ücretsiz yapılması sağlanacak…

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Türkiye Finans Katılım Bankası ile protokol imzaladı.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine avantaj sağlayacak hizmetler vermeye devam ediyor.
Verdiği kaliteli hizmete yenilerini ekleyen Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Finans Katılım Bankası ile protokol imzaladı.
İmzalanan protokol kapsamında Kırşehir TSO üyeleri Türkiye Finans Katılım Bankası kredilerinde on puanlık indirim avantajı elde edecekler ve internet bankacılığını kullandıkları zaman havale ve EFT işlemlerinden ücret alınmayacak. Yine bu protokol kapsamında Odamız üyeleri için cazip kredi imkânları olacak ve ATM’den hızlı kredi de çekilebilecek.
Kırşehir TSO Başkanı Selahattin Ekicioğlu yaptığı açıklamada, “Odamız üyeleri için kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Türkiye Finans Katılım Bankası ile yaptığımız protokol çerçevesinde üyelerimiz birçok avantaj elde edecek. Havale ve EFT internet üzerinden yapıldığı zaman ücret alınmayacak. Üyelerimizin kullanacağı taşıt kredilerinde maksimum vade 36 ay olacak; gayrimenkul ve makine ekipman alımlarında 60 aya kadar vade uygulanacak. Güncel takas çek masrafından % 50 indirim uygulanacak. Kırşehir Şube Müdürü Bülent Bey’e de desteklerinden ve işbirliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Kırşehir TSO ve Türkiye Finans Katılım Bankası arasında protokol imzalandı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .