TSO, SEÇİME GİDİYOR

TSO, SEÇİME GİDİYOR

16.09.2017

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) organ seçimleri yapılacak. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın meslek komitesi, meclis üyeleri ile yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri asıl ve yedek üyeleri ile birlik genel kurulu asıl ve yedek delegeleri ve disiplin kurulunun asıl ve yedek üyelerinin seçimleri yapılacak. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi asıl […]

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) organ seçimleri yapılacak.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın meslek komitesi, meclis üyeleri ile yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri asıl ve yedek üyeleri ile birlik genel kurulu asıl ve yedek delegeleri ve disiplin kurulunun asıl ve yedek üyelerinin seçimleri yapılacak.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi asıl ve yedek üyeliği ile Meclis asıl ve yedek üyeliği seçimi 1 Ekim 2017 Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında yapılacak.
12 meslek grubuna ait listeler geçtiğimiz hafta ilan edilirken, Meslek Komitesi ile Meclis üyeliği seçimleri 12 Sandık Kurulu gözetiminde gerçekleştirilecek.
Meclis seçimlerinin kesinleşmesinin ardından belirlenen üyelerden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı, 6 asil ve 6 yedek üye olacak şekilde Yönetim ile Disiplin Kurulu üyeleri ile 2 asil ve 2 yedek de Birlik Genel Kurulu Delegesi seçilecek.
Seçimler, 8 Ekim 2017 Pazar günü 10.00-16.00 saatleri arasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Konferans Salonu’nda yapılacak.
12 meslek gruplarında faal olarak bin 529 üye bulunurken, bin 169 üye seçimlere katılabilecek. Oda Meclisine 28, Meslek Komitesi’ne de 68 üye seçilecek.
Oda yönetim kurulu başkanı ve oda yönetim kurulu, Meclisin kendi üyeleri arasından seçecek.
Disiplin Kurulu, Meclis tarafından odaya kayıtlı üyeler arasından yargı gözetiminde seçilen altı üyeden oluşacak.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .