Trafik kazasında hayatını kaybeden astsubaya hüzünlü veda

Trafik kazasında hayatını kaybeden astsubaya hüzünlü veda

16.05.2018

Kaman İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan izin alarak Kırşehir’e gelen ve motosikletiyle dönüşünde Özbağ beldesinde önündeki tıra çarparak hayatını kaybeden Jandarma Astsubay Çavuş Aziz Özberk, baba ocağı Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde gözyaşları ile toprağa verildi. İlk görev yeri olan Kaman İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan izin alarak Kırşehir’e gitmek üzere yola çıkan Jandarma Astsubay Çavuş Aziz Özberk (28), kullandığı motosikletle […]

Kaman İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan izin alarak Kırşehir’e gelen ve motosikletiyle dönüşünde Özbağ beldesinde önündeki tıra çarparak hayatını kaybeden Jandarma Astsubay Çavuş Aziz Özberk, baba ocağı Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde gözyaşları ile toprağa verildi.
İlk görev yeri olan Kaman İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan izin alarak Kırşehir’e gitmek üzere yola çıkan Jandarma Astsubay Çavuş Aziz Özberk (28), kullandığı motosikletle tıra arkadan çarpmış ve ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.
Kaman İlçe Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen törenin ardından Ay-Yıldızlı bayrağa sarılı cenazesi, memleketi Elbistan’a götürülen Jandarma Astsubay Çavuş Aziz, İğde Mahallesi’ne getirildi. Baba ocağında helallik alınmasından sonra törenin yapılacağı alana getirilen 10 kardeşin en küçüğü olan Özberk’in yakınları, törende ayakta durmakta zorlandı. Anne Hatice Özberk ve kızları, Özberk’in tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Baba Mustafa Özberk ise Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Albay Cafer Öz tarafından teselli edildi.
Bekar olan Özberk’in cenazesi, mahalle halkı ve sevenlerinin saf tuttuğu cenaze namazının ardından, dualar ve tekbirlerle mahalle mezarlığına götürülerek defnedildi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .