TÖMER’de YDS-YÖKDİL ve İngilizce Konuşma Kursları

TÖMER’de YDS-YÖKDİL ve İngilizce Konuşma Kursları

25.08.2017

KIRŞEHİR’DE 2015 yılında Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde kurulan TÖMER, YDS, YÖKDİL ve İngilizce kursları düzenleyerek, öğrencilere destek olacak. Ahi Evran Üniversitesi’nde öğrenim görecek yabancı uyruklu öğrencilere yönelik Türkçe hazırlık kurslarının yanı sıra İngilizce kurslarının da düzenlendiği kısa adı TÖMER olan Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, YDS-YÖKDİL ve İngilizce konuşma kurslarına başlıyor. […]

KIRŞEHİR’DE 2015 yılında Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde kurulan TÖMER, YDS, YÖKDİL ve İngilizce kursları düzenleyerek, öğrencilere destek olacak.
Ahi Evran Üniversitesi’nde öğrenim görecek yabancı uyruklu öğrencilere yönelik Türkçe hazırlık kurslarının yanı sıra İngilizce kurslarının da düzenlendiği kısa adı TÖMER olan Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, YDS-YÖKDİL ve İngilizce konuşma kurslarına başlıyor.
YDS-YÖKDİL ve İngilizce konuşma kursları 18 Eylül 2017 tarihinde Terme Caddesi Cacabey Yerleşkesindeki TÖMER binasında başlayacak.
5-15 Eylül 2017 tarihleri arasında adayların seviye belirleme işlemleri tamamlandıktan sonra kurslara kabul ve kayıtları yapılacak.
Kurslara ilgi duyan herkesin katılabileceği belirtilirken, YDS-YÖKDİL Temel Düzey İngilizce Kursu, haftada 6 olmak üzere toplam 72 saat olacak. YDS-YÖKDİL İleri Düzey İngilizce Kursu da haftada 6 saat olmak üzere toplam 72 saat olacak. 25 kişinin katılabileceği kurs ücreti 450 TL.
Konuşma İleri Düzey İngilizce Kursu haftada 2 saat olmak üzere toplam 24 saat olacak. 12 kişilik kursun ücreti ise 150 TL.
Kurslar Okutman Sadi Bilgilioğlu tarafından verilecek.
Yabancı Dil Sınavı (YDS) hazırlık, İngilizce Konuşma, Genel İngilizce, İngilizce Akademik Yazma; Çocuklar için İngilizce faaliyet alanları arasında bulunan TÖMER’de her biri yabancı dil öğretimi için hazır hale getirilmiş 6 adet sınıf ve konusunda uzman öğretim elemanları ile dil öğretim faaliyetlerini sürdürüyor.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .