Toklumen Balık Restorant açıldı

Toklumen Balık Restorant açıldı

14.10.2017

Toklumen’in lezzetli balıkları Kırşehirlilerin ayağına geldi…

TATLI su balıkçılığında az da olsa ihracat kapasitesine sahip ilimiz Kırşehir’de yeni bir balık restorantı ile Kırşehirliler güzel lezzetler tadacak.
Toklumen de yıllardır hizmet veren Toklumen Balık Restoran, Kırşehirlilerin ayağına geldi.
Çoğunlukla hamsinin tüketildiği ve tercih edildiği ilimiz Kırşehir’de sazan, kadife, yayın ve levrekten oluşan menüsünde Kırşehirlileri güzel lezzetlerle buluşturacak olan Toklumen Balık Restorant, balık köfte, İnegöl köfte, tavuk kanat çeşitleriyle de farklı lezzetleri sunacak.
Yıllardır Toklumen kasabasında hizmet veren Balık Restorantı’nı Kırşehir Kent Park’a taşıyan Akın Tok, Kırşehirlileri Toklumen Balık Restorant’a davet etti.
Geçtiğimiz Cumartesi günü hizmete açılan ve balıkta tercih edilen adres olacak olan Toklumen Balık Restorantı işletmecisi Akın Tok, “Toklumen’deki Balık Restorantımızı, Kırşehir’e getirdik. Toklumen’de sunduğumuz lezzeti Kent Park’a taşıdık. Balığımızın lezzetini, güzel ve nezih ortamı burada devam ettireceğiz. Tatlı su balıklarının yanı sıra hamsi ve deniz balığı çeşitleri ile Kent Park’ta Kırşehirlilerin hizmetindeyiz. Tüm Kırşehirli hemşehrilerimizi restorantımıza bekliyoruz” dedi.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .