TOKİ KIRŞEHİR’DE AÇIK ARTIRMA İLE KONUT VE İŞYERİ SATACAK

TOKİ KIRŞEHİR’DE AÇIK ARTIRMA İLE KONUT VE İŞYERİ SATACAK

07.08.2020

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), aralarında Kırşehir’in de yer aldığı 36 ilde 215 konut ile 20 ilde 79 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu. Kırşehir’de bu çalışmaya başvuracak olanlar %25, peşin 120 ay vade ile konuta sahip olabilecekler. Kırşehir’de de konut satışının yapılacağı Açık Artırma 11 Ağustos 2020, Salı […]

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), aralarında Kırşehir’in de yer aldığı 36 ilde 215 konut ile 20 ilde 79 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu. Kırşehir’de bu çalışmaya başvuracak olanlar %25, peşin 120 ay vade ile konuta sahip olabilecekler.
Kırşehir’de de konut satışının yapılacağı Açık Artırma 11 Ağustos 2020, Salı günü, saat 10:00’da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.
Alıcılar Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Bartın, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon ve Zonguldak şehirlerinde satışa sunulan konutlar %25, peşin 120 ay vade ile sahip olabilecekler. Ayrıca alıcılar, İstanbul’da satışa sunulan konutlara %25, %40, %50 peşin 96 ve 120 ay vade seçenekleriyle sahip olabilecekler.
Ayrıca, Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak ve Yozgat şehirlerinde satışa sunulan iş yerleri %10, %25 peşin 120 ay vade ile alınabilecek. (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .