TOÇ BİR-SEN Heyetinden Vali Akın’a ziyaret

TOÇ BİR-SEN Heyetinden Vali Akın’a ziyaret

12.03.2019

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BiR-SEN) Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında gerçekleşen konuşmasında, TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı Hüseyin Öztürk de Vali İbrahim Akın’a teşekkürlerini ileterek ilimizde yürütecekleri faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Genel Başkan […]


Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BiR-SEN) Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında gerçekleşen konuşmasında, TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
TOÇ BİR-SEN Genel Başkanı Hüseyin Öztürk de Vali İbrahim Akın’a teşekkürlerini ileterek ilimizde yürütecekleri faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Genel Başkan Yardımcısı Harun Sarıdoğan ile İl Başkanı Duran Şener’in de yer aldığı ziyaret, yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .