TOBB Girişimciler İcra Kurulu’ndan Kırşehir Mimarlar Odası’na ziyaret

TOBB Girişimciler İcra Kurulu’ndan Kırşehir Mimarlar Odası’na ziyaret

07.03.2020

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri, Kırşehir Mimarlar Odası İl Temsilciliği’ne yeniden seçilen Mehmet Kurt’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular. TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Uygur, İsmail Demirbilek, Adem Söğüt, Ömer Ardıç ve Abdurrahman Başak ziyarette yaptıkları açıklamalarda, inşaat başta olmak üzere […]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri, Kırşehir Mimarlar Odası İl Temsilciliği’ne yeniden seçilen Mehmet Kurt’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.
TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve yönetim kurulu üyeleri Hasan Uygur, İsmail Demirbilek, Adem Söğüt, Ömer Ardıç ve Abdurrahman Başak ziyarette yaptıkları açıklamalarda, inşaat başta olmak üzere ticaret sektöründe yaşanan sorunları dile getirdiler.
Kırşehir Mimarlar Odası İl Temsilcisi Mehmet Kurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ülkemiz zor ve sıkıntılar bir süreçten geçiyor. Bizler de tüm sivil toplum kuruluşları olarak birbirimize daha fazla kenetlenip, bu zor günleri atlatmak zorundayız. Çünkü bizler reel sektörü, yani üretim sektörü içindeyiz. Dolayısıyla bu sektörde milyonlarca insan iş ve geçimini sağlıyor. Özel sektör olmazsa olmazdır. Bizlerin bu sıkıntılı sürece atlatabilmemiz için hükümetimizin de bizlere çeşitli kaynaklar ayırarak destek vermesi gerekiyor. Yoksa bu sektörün uzun vadede bu sıkıntılara aşamaması halinde daha büyük sıkıntıların beraberinde yaşanacağı endişesini taşıyoruz” dedi.
Mehmet Kurt, ziyarette Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’de gerçekleştirdiği Bahar Kalkanı operasyonuna destek verdiklerini de ifade ederek, kahraman Mehmetçiklerimize başarılar diledi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .