TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Başkan Ekicioğlu’na ziyaret

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’ndan Başkan Ekicioğlu’na ziyaret

30.05.2019

KISA adı TOBB olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, uzun yıllar birlikte çalıştığı ve 31 Mart seçimlerinde CHP’den Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Çarşamba gecesi sahura doğru Kırşehir’e gelen TOBB Başkanı Rıfat Hısarcıkoğlu, Neşet Ertaş Kültür Merkezi’ne giderek Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret etti. TOBB’da uzun […]

KISA adı TOBB olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, uzun yıllar birlikte çalıştığı ve 31 Mart seçimlerinde CHP’den Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Çarşamba gecesi sahura doğru Kırşehir’e gelen TOBB Başkanı Rıfat Hısarcıkoğlu, Neşet Ertaş Kültür Merkezi’ne giderek Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret etti.
TOBB’da uzun yıllar görev alan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu yakından tanıyan Başkan Hisarcıklıoğlu, Kırşehir’in sorunlarına vakıf olan Başkan Ekicioğlu’na başarılı hizmetler vermesi dileğinde bulundu.
Başkan Ekicioğlu da TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve Kırşehir’in sorunlarının çözümü için herkesten destek beklediklerini ifade etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .