TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da Kırşehir’deydi

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da Kırşehir’deydi

25.09.2017

KIRŞEHİR’DE bir hafta boyunca dolu dolu etkinliklerle kutlanan 30. Ahilik Haftası’nın resmi töreninin yapıldığı 23 Eylül Cumartesi günü devlet erkanı Kırşehir’de ağırlandı. Kutlamalar çerçevesinde Başbakan Binali Yıldırım ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile Kırşehir’e gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti. Ahilik Haftası törenlerine katılan Kırşehir TSO […]

KIRŞEHİR’DE bir hafta boyunca dolu dolu etkinliklerle kutlanan 30. Ahilik Haftası’nın resmi töreninin yapıldığı 23 Eylül Cumartesi günü devlet erkanı Kırşehir’de ağırlandı.
Kutlamalar çerçevesinde Başbakan Binali Yıldırım ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile Kırşehir’e gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti.
Ahilik Haftası törenlerine katılan Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na çalışmalarını anlatma fırsatı buldu.
Ahilik Haftası resmi töreninin ardından Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz tarafından TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu onuruna Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda yemek verildi.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yapılan çalışmalar ve hazırlanan projeler hakkında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıkloğlu’na bilgiler verdi.
Selahattin Ekicioğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken’e Ahi Evran-ı Veli heykeli takdim etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .