Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kırşehir’e geliyor

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kırşehir’e geliyor

14.09.2019

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 32. Ahilik Haftası etkinliklerine katılmak üzere Pazartesi günü ilimiz Kırşehir’e gelecek. Pazartesi günü yapılacak Ahilik Haftası açılış programına katılacak olan Bakan Ruhsar Pekcan’ın katılması netleşirken, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un da Kırşehir’e gelmesi bekleniyor. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan […]

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 32. Ahilik Haftası etkinliklerine katılmak üzere Pazartesi günü ilimiz Kırşehir’e gelecek.
Pazartesi günü yapılacak Ahilik Haftası açılış programına katılacak olan Bakan Ruhsar Pekcan’ın katılması netleşirken, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un da Kırşehir’e gelmesi bekleniyor.
Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan Ahilik Haftası Bacıyan-ı Rum etkinlikleri kapsamından KADEM Kırşehir Temsilciliği tarafından Pazartesi günü Saat 14.30’da Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Gönüllülük ve Kooperatifçilik” konulu panele ve ‘’Anadolu’’ temalı fotoğraf sergisine de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’ın katılması bekleniyor.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılım göstereceği 32. Ahilik Haftası kutlamalarına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da davet edildiği, ancak Erdoğan’ın programının yoğun olduğu, gelmek için çalışacağı, gelememesi halinde de Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılabileceği öğrenildi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .