Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlarla buluşuyor

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlarla buluşuyor

19.03.2019

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık bürokratları ve uzmanlarından oluşan kalabalık bir heyetle 20 Mart Çarşamba günü Kırşehir’e gelecek. Kırşehir programında Bakan’a üst düzey bürokratlar ve Bakanlığın uzmanlarından oluşan bir heyetin yanı sıra, TESK ile Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği yöneticileri de eşlik ediyor. Bakan Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlara hitap edecek, geniş katılımlı bir […]

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık bürokratları ve uzmanlarından oluşan kalabalık bir heyetle 20 Mart Çarşamba günü Kırşehir’e gelecek.
Kırşehir programında Bakan’a üst düzey bürokratlar ve Bakanlığın uzmanlarından oluşan bir heyetin yanı sıra, TESK ile Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği yöneticileri de eşlik ediyor.
Bakan Pekcan Kırşehir’de esnaf ve sanatkârlara hitap edecek, geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirecek. “Esnaf Buluşması’’ kapsamında esnaf ve sanatkâr odalarının başkan ve yöneticileri tarafından hazırlanan dosyalar Bakan’a sunulacak.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan daha önce Ahilik Haftası sebebiyle Kırşehir’de yapılan kutlamalara katıldı. Esnaf ve sanatkâr birliklerinin Ahîlik ilkelerine dayanan tarihi Kırşehir’i Ticaret Bakanlığı için sembol şehirlerden biri haline getiriyor.
Ticaret Bakanı Ruhsar PEKCAN göreve geldiği günden bu yana esnaf ve sanatkârlarımızı ve ekonomimizin diğer aktörlerini bulundukları bölgede ziyaret ederek, sorunlarını ve beklentilerini mahallinde istişare etmeye yönelik bir çalışma yürütüyor.
“Esnaf Buluşması” kapsamında bugüne kadar farklı bölgelerde esnaf ve sanatkârlarımızın temsilcileri ile toplantılar düzenleniyor.
Bu toplantılar, Bakanlığın görev alanına giren konularda yapılacak çalışmalara ekonomimizin can damarı olan esnafımızın talep ve önerilerinin yansıtılmasını sağlıyor. Ayrıca, esnaf ve sanatkârlarımızın sorun ve önerilerini doğrudan Bakan Ruhsar Pekcan’a aktarma imkânı sunmakta; böylelikle esnafımızın moral ve motivasyonunu artırmak amaçlanıyor.
Toplantı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Bakan Ruhsar Pekcan’ın iştirakleriyle bugün Kırşehir’de gerçekleştirilecek. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .