TFF Disiplin Kurulu’ndan Kırşehir Belediyespor’a ceza

TFF Disiplin Kurulu’ndan Kırşehir Belediyespor’a ceza

26.01.2019

TFF Disiplin Kurulu’ndan Kırşehir Belediyespor’a ceza Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 24.01.2019 tarih ve 48 sayılı toplantısında Kırşehir Belediyespor Kulübü’ne çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 4 bin lira ceza verdi. – KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübünün, TFF 3. Lig 2. Grup’ta 20 Ocak 2019 tarihinde Ahi Stadı’nda oynanan Kırşehir Belediyespor-Yeni Orduspor müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü […]

TFF Disiplin Kurulu’ndan Kırşehir Belediyespor’a ceza

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 24.01.2019 tarih ve 48 sayılı toplantısında Kırşehir Belediyespor Kulübü’ne çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 4 bin lira ceza verdi.

– KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübünün,

TFF 3. Lig 2. Grup’ta 20 Ocak 2019 tarihinde Ahi Stadı’nda oynanan Kırşehir Belediyespor-Yeni Orduspor müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı Kırşehir Belediyespor Kulübü’ne 4 bin lira para cezası veren Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu aynı hnafta içinde grubumuzda oynanan maçlarla ilgili de kararlar aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 24.01.2019 tarih ve 48 sayılı toplantısında Osmaniyespor-Pazarspor maçında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı ihtar cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Osmaniyespor taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5 bin lira ile cezalandırılmasına, ayrıca  20.01.2019 tarihinde oynanan Esenler Erokspor-Adıyaman 1954 SPOR müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada Adılamanspor kulübünün ihtar edilmesine karar verildi.

Yine Kırşehir Belediyespor’un grubunda 20.01.2019 tarihinde oynanan Kızılcabölükspor-Bergama Belediyespor TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle Bergama Belediyespor Kulübü’ne  bin 200 lira ceza verildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .