Teşekkürler…

Teşekkürler…

29.10.2018

Bu yazıyı uzun zamandır yazmayı düşünüyordum. Kararsızdım, ama Düzce maçı devre arasında bana ve Celâl Genç hocama yapılan büyük jeste duyarsız kalamazdım. Öncelikle bize yapılan vefasızlığı dile getiren “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’nden Salih Güner ve sevgili öğrencim Osman İlhan’a duyarlılıkları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu olaya gerçekten çok üzülüyordum. Ancak bu yazılardan sonra olaya duyarsız kalmayan Kulüp […]

Bu yazıyı uzun zamandır yazmayı düşünüyordum. Kararsızdım, ama Düzce maçı devre arasında bana ve Celâl Genç hocama yapılan büyük jeste duyarsız kalamazdım.
Öncelikle bize yapılan vefasızlığı dile getiren “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’nden Salih Güner ve sevgili öğrencim Osman İlhan’a duyarlılıkları nedeniyle teşekkür ediyorum.
Bu olaya gerçekten çok üzülüyordum. Ancak bu yazılardan sonra olaya duyarsız kalmayan Kulüp Başkanımız Veli Şahin Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum.
Protokol tribününe giremiyorduk. İlk hafta maça girerken bana yapılanı görüp, olaya müdahale eden Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde görevli Aslan kardeşime ayrıca, Kulüp yönetimindeki Yalçın kardeşime de teşekkür ediyorum.
Düzce maçını eski futbolcumuz, bizi şampiyon yapan hocamız Celâl Genç ile birlikte izledik. Geçmişi yad ettik. Devre arasında yapılan incelik beni çok duygulandırdı.
Hocama ve bana sunulan plaket ve adımızın olduğu forma ile kalplerimizi fethettiler.
Sayın Milletvekilimiz Mustafa Kendirli, Sayın Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci ve Kulüp başkanımız Sayın Veli Şahin Bey’e teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum.
***
Biraz da Düzcespor maçından bahsedeyim.
Takımımız zor da olsa önemli bir virajı üç puanla dönmesini bildi. İlk yarı ele geçilen pozisyonları değerlendirebilseydik, maçı farklı kazanabilirdik.
Takımımız genelde ikinci devrede oyundan düşüyor gibi… İlk yarıdaki canlılığını kaybediyor.
Baskı gördüğümüzde pas yapmakta zorlanıyoruz.
Neyse ki rakibin ikramından golü bulduk.
Maç bitti derken, kalecimizin kurtarışı muhteşemdi. Yoksa beraberliğe razı olacaktık.
Maçın hakemi ise benim nazarımda sınıfta kaldı. Sinan’a yapılan faulü, penaltıyı ne yazık ki göremedi. Bu pozisyonlarda kart ta çıkmalıydı. Avantaj falan da bilmiyor. Dua et, gözlemcin ben değilim.
Hedef yolunda çok önemli üç puan almış olduk.
Başarılar Kırşehirspor ve Kırşehir Belediyesporumuza…
***
Yıllar sonra Celâl Genç hocamı görmek beni çok mutlu etti. Ayağı uğurlu geldi. Eski günleri yad ettik. Maçı birlikte izledik. Kendisini çok iyi gördüm. Allah uzun ömürler versin saygıdeğer hocama…YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .