TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR…

TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR…

28.03.2015

    28 MART 1977’de Şevket Güner’in kurulan ve yayın hayatına başlayan ve bu yayınını aralıksız sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” 39 yaşına bastı. Gazetemizin 39. Yılına girmesi dolayısıyla ilimiz yöneticileri, siyasileri ve yüzlerce okurumuzdan kutlama mesajları aldık. Kurulduğu günden bu yana Kırşehirlilerin gören gözü, konuşan dili ve gören gözü olan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem, Atatürk ilke […]

 

çiğdem copy copy

 

28 MART 1977’de Şevket Güner’in kurulan ve yayın hayatına başlayan ve bu yayınını aralıksız sürdüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” 39 yaşına bastı.

Gazetemizin 39. Yılına girmesi dolayısıyla ilimiz yöneticileri, siyasileri ve yüzlerce okurumuzdan kutlama mesajları aldık.

Kurulduğu günden bu yana Kırşehirlilerin gören gözü, konuşan dili ve gören gözü olan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem, Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda, basın meslek ilkelerine verdiği sözle, tarafsız ve objektif yayın politikasıyla yayın hayatına devam edecektir.

Gazetemizin “Kırşehir Çiğdem”in 39. Yılını bizzat gelerek ya da telefonla arayarak, çiçek göndererek ya da e-maille kutlayan bütün okurlarımıza, ilimizin değerli yöneticilerine ve siyasilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .