Terziler Odası, Berberler Odası’na fark attı: 8-3

Terziler Odası, Berberler Odası’na fark attı: 8-3

12.09.2017

SAHA: Bağbaşı Sentetik Saha/Kırşehir HAKEMLER: Yusuf Uğurlu***,Osman Köksaldı***, Ezgi Can Polat*** TERZİLER ODASI: Hamza Kaya**, Şahin Doğru**, Mehmet Ali Turpçu**, Hüseyin Ünlü**, Murat Arslan**, Özkan Atik**, Gürkan Alkan**, Halil**, Mustafa Han**, Ali Koca**, Rıdvan Uğurlu** TAKIM SORUMLUSU: Yılmaz UÇAR BERBERLER ODASI: Olcay Kurşun**, İlker Atamer**, Mesut Yağmur**, Serkan Kuşçu**, Mustafa Kızılırmak**, Kasım Akan**, İsa Demirhan**, […]

SAHA: Bağbaşı Sentetik Saha/Kırşehir
HAKEMLER: Yusuf Uğurlu***,Osman Köksaldı***, Ezgi Can Polat***
TERZİLER ODASI: Hamza Kaya**, Şahin Doğru**, Mehmet Ali Turpçu**, Hüseyin Ünlü**, Murat Arslan**, Özkan Atik**, Gürkan Alkan**, Halil**, Mustafa Han**, Ali Koca**, Rıdvan Uğurlu**
TAKIM SORUMLUSU: Yılmaz UÇAR
BERBERLER ODASI: Olcay Kurşun**, İlker Atamer**, Mesut Yağmur**, Serkan Kuşçu**, Mustafa Kızılırmak**, Kasım Akan**, İsa Demirhan**, Adnan Demir**, Erdem Aktürk**, Mehmet Aydın**, Sinan Güneş**
TAKIM SORUMLUSU: Cüneyt KÜÇÜK
GOLLER: Dk.5-32-51 Ali Koca, Dk.16-29 Gürkan Alkan, Dk.24-46-60 Mustafa Han (Terziler Odası), Dk.7 Mert, Dk.38p Olcay Kurşun, Dk. 54 Adnan (Berberler Odası)
(HABER: SALİH GÜNER)

 

BU yıl Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde ikincisi düzenlenen futbol turnuvası Pazartesi günü oynanan iki maçla başladı.
Geçtiğimiz yıl 2 No’lu Sentetik Saha’da oynanan maçlar bu yıl Bağbaşı Çim ve Sentetik Saha’ya alındı.
Pazartesi günü Bağbaşı tesislerinde oynanan turnuvanın açılış maçı Bakkalla Odası-Maden İşleri Odası ile Terziler Odası-Berberler Odası arasında oynanan karşılaşmayla start aldı.
Ahilik Haftası etkinlikleri çerçevesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Esnaflar arası futbol turnuvasının güçlü takımlarından Terziler Odası, Bağbaşı Sentetik Saha’da oynanan maçta Berberler Odasını 8-3 mağlup etti.
Terziler odasının gollerini Ali Koca (3), Gürkan Alkan (3), Mustafa Han (2) atarken, Berberler Odasının gollerini ise Mehmet, Olcay p ve Adnan kaydetti.
Terziler Odası Pazartesi günü Bağbaşı Sentetik Saha’da oynanan ve Yusuf Uğurlu’nun yönettiği maça etkili başladı ve 5.dakikada Ali Koca’nın golüyle 1-0 öne geçti.
Bu gole 7.dakikada Berberler Odası adına Mert meşin yuvaralağı ağlarla buluşturarak skoru 1-1 yaptı.
16 ve 29.dakikada sahneye çıkan Gürkan Alkan bir anda skoru 3-1 yaparken, ilk yarıyı 24.dakikada Mustafa Han’ın attığı golle Terziler Odası 4-1 önde tamamladı.
Maçın ikinci yarısında da etkili oyununu sürdüren Terziler Odası 32.dakikada Ali Koca’nın golüyle durumu 5-1 yaptı.
Berberler Odası 38.dakikada kaleci Olcay’ın penaltıdan attığı golle skoru 5-2 yaparak farkı 3’e indirdi.
46.dakikada Mustafa Han kendisinin ikinci takımının da 6. golünü atarak skoru 6-2 yaptı.
Oyunda ve skorda üstünlüğünü iyice elinde bulunduran Terziler Odası 51.dakikada Ali Koca’nın golüyle skoru 7-2 yaparken, Berberler Odasında Adem’in golüyle skoru 7-3 yaptı.
Mücadelenin kapanış golünü ise 60.dakikada Mustafa Han kaydetti.
Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında başka gol olmadı ve bu önemli ve sonucu merakla beklenen maçı Terziler Odası 8-3 gibi oldukça farklı bir skorla kazanarak ilk maçın sonunda lider olarak A grubunda çıkma adına çok önemli bir galibiyete imza attı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .