TEMAD’dan Anneler Günü programı

TEMAD’dan Anneler Günü programı

11.05.2015

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Kırşehir Başkanlığı, Anneler Günü dolayısıyla geçtiğimiz Cumartesi günü program düzenledi. Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Vali Necati Şentürk, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci, Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser, TEMAD İl Başkanı Ahmet Ertunç, şehit ve gazi yakınları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri […]

KV (5) copy

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Kırşehir Başkanlığı, Anneler Günü dolayısıyla geçtiğimiz Cumartesi günü program düzenledi.
Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Vali Necati Şentürk, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, Belediye Başkan Vekili Emre Şahinci, Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser, TEMAD İl Başkanı Ahmet Ertunç, şehit ve gazi yakınları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Vali Necati Şentürk, programda yaptığı konuşmada, bütün annelerin sabrın, hoşgörünün, fedakârlığın, merhametin, sevgi ve saygının en güzel örneği olduğunu söyledi.
Annelerin, toplumun ve ailenin temel direği, mutluluğumuzun ve var oluşumuzun vazgeçilmez kaynağı olduğunu belirten Vali Şentürk, “Her biri birbirinden değerli annelerimiz, aileyi maddi manevi ayakta tutan, dünyaya getirdiği çocuklarını karşılıksız severek, koruma görevini üstlenen, kendi mutluluğundan ziyade evladının mutluluğunu gözeten yeri doldurulamaz varlıklardır. Bu vesileyle, şehit anneleri başta olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmeleri dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Annelik ve kadın konulu konuşmaların ve sunumların yapılmasının ardından halk oyunları gösterileri ve Kırşehir Ustalar Topluluğu’nun verdiği konser ile devam eden program Yılın Ahi Annesi Ümüş Şahin’e, Yılın Şehit Annesi Dönüş Erdem’e ve Gönül Dağı Projesi kapsamında Yılın Annesine Vali Necati Şentürk ve protokol tarafından ödüllerinin vermesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .