TEMA’dan Çayağzı’nda Hatıra Ormanı’na fidan

TEMA’dan Çayağzı’nda Hatıra Ormanı’na fidan

11.05.2015

KIRŞEHİR merkeze bağlı Çayağzı köyünde Şehit Muzaffer Demir adına köylü gurbetçiler, köylüler, Kırşehir Tema İl Temsilciliği ile birlikte Hatıra Ormanı’na fidan dikimi gerçekleştirildi. Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 10.00’da geniş katılımla ve dualarla Hatıra Ormanı’na Şehit Muzaffer Demir adına ağaç dikimi gerçekleştirildi. Şehit Muzaffer Demir’in annesi, kardeşleri ve tüm yakınlarının hazır bulunduğu etkinlikte Tema Vakfı İl […]

KIRŞEHİR merkeze bağlı Çayağzı köyünde Şehit Muzaffer Demir adına köylü gurbetçiler, köylüler, Kırşehir Tema İl Temsilciliği ile birlikte Hatıra Ormanı’na fidan dikimi gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 10.00’da geniş katılımla ve dualarla Hatıra Ormanı’na Şehit Muzaffer Demir adına ağaç dikimi gerçekleştirildi.
Şehit Muzaffer Demir’in annesi, kardeşleri ve tüm yakınlarının hazır bulunduğu etkinlikte Tema Vakfı İl Temsilciliği de hazır bulundu.
Tema Kırşehir İl Temsilcisi Hülya Coşkuntuna yaptığı açıklamada, bu gibi faaliyetlerin daha da artmasını temenni ettiğini belirterek, burada oluşturulan ormanın şehidimizin adı ile yaşayacağını, şehidimizin adının daha da ölümsüzleşeceğini söyledi. Coşkuntuna konuşmasında, bu küçük fidanların büyüdüğünü gördükçe bizleri daha da doğaya ve ağaca karşı isteklendireceğini kaydetti.

Şehit Muzaffer Demir’in annesi de oğlunun adıyla yaşatılacak bu ormana emeği geçenlere sonsuz teşekkürler ettiğini, dualarında onlarla birlikte olduğunu duygulu bir biçimde vurguladı.
Fidan dikim etkinliği konuklama yemek ikramından sonra dualarla sonlandırıldı.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .