“Tecrübemiz sanayi, hedefimiz yatırım, ihtiyacımız işgücü”

“Tecrübemiz sanayi, hedefimiz yatırım, ihtiyacımız işgücü”

10.03.2015

MHP’den milletvekili aday adayı olan Eren Çelik:
“Tecrübemiz sanayi, hedefimiz yatırım, ihtiyacımız işgücü”

7 Haziran 2015’de yapılacak milletvekili seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adaylığını açıklayan ve günlerdir Kırşehir’de seçim hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdüren işadamı Eren Çelik, “Mayasıyla yoğrulduğum güzel Kırşehir’ime vefa borcumu ödemek için MHP’den milletvekili aday adayıyım” dedi.

Doğduğum toprakları vefa borcumu ödemek istiyorum” diyen Eren Çelik, “Ben bu şehrin evladıyım. Köklerim Kırşehirimde can buldu. Bir sanayici olarak ticarette başarılı oldum diyebiliyorsam, artık bu kazancı ve birikimi paylaşma zamanıdır. Biz yokluktan ulaştık geldiğimiz noktaya ve gelişirken kendi toprağımızı hiç unutmadık. Birikimlerimizi borçlu olduğumuz yer öncelikle kendi memleketimizdir. Bu hizmet yolunu bize açacak olansa önce partimiz sonra Kırşehirlimiz olacaktır. Amacım maddi manevi birikimimi Kırşehirimle paylaşmak. Zaman borç ödeme zamanı. Zaman memleketimin gücüne güç, fabrikasına fabrika katma zamanı. Gelecek nesillerimizin için göçmeyecekleri burada kazanıp burada var olacakları bizim gibi memleket hasretiyle yanmayacakları bir Kırşehir’e emek verme zamanı. Taşları yıkmaya, var olanı bozmaya değil, taş üstüne taş koymaya talip oluyorum. Ekonomik gelişme ve adil paylaşım için, milli kardeşlik ve sosyal bütünlük için, insanlarıyla ve dünyayla ilkeli, merhamet değerlerini koruyarak birleşen Kırşehir için partimden icazet, hemşehrilerimizden destek almaya geldik. Tecrübemiz sanayi. Hedefimiz yatırım, ihtiyacımız işgücü diyorum. Allah’ım bizi bu yolda mahcup etmesin” diye konuştu.
Eren Çelik kimdir?
Evli ve üç çocuk babası olan Eren Çelik.1973 yılında doğdu.
Kırşehir’in Sıdıklı Büyükoba köyünden. Ülkü ocaklarında geçen gençlik yıllarından sonra 1992-1994 yılları arasında Şentepe, 1997-2000 yılları arasında ise Yenimahalle ilçe teşkilatlarında başkan yardımcısı olarak davaya hizmet etti. 2000-2003 yılları arasında ve 2006 yılında MHP Ankara İl Yönetim Kurulu üyesi olarak hizmette bulundu.
1996 yılında ağabeyleriyle kurduğumuz Sefa Kimya A.Ş., Kırşehir’i sadece ülkemizde değil uluslararası arenada da 52 ülkede temsil ediyor.
MHP’nin çeşitli kademelerinde görevler alan Eren Çelik sektörde uluslararası ödüller alan bir sanayici ve iş adamıdır.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .