Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na davetlisiniz

Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na davetlisiniz

08.08.2017

İç Anadolu Bölgesi’nde Konya’dan sonra ticari hacim ve ziyaretçi bakımından en büyük tarım ve hayvancılık fuarı olan Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı, 16 Ağustos’ta açılacak…

KIRŞEHİR’DE tarımın teknolojiyle birlikte gelişme endeksi doğrultusunda tarım makine ve ekipmanları tanıtılarak, yenilikler Kırşehir çiftçisine anlatılacağı Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’nın 4’üncüsü gerçekleştirilecek.
Fuar için tüm hazırlıkları tamamlanırken, 4. Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı, 16-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında ilimiz pazaryerinde yapılacak.
16 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 11.00’de yapılacak açılışa tüm Kırşehirlilerin davetli olduğu 4. Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı, Kırşehir Valiliği, Kırşehir Belediyesi, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Ticaret Borsası, Kırşehir Ziraat Odası’nın katkılarıyla gerçekleştiriliyor.
Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı, KOSGEB, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Ahi Evran Üniversitesi, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Kırşehir Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği, Kırşehir Pancar Ekicileri Kooperatifi, Türk Veteriner Hekimleri Birliği, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığı destek veriyor.
İç Anadolu Bölgesi’nde Konya’dan sonra ticari hacim ve ziyaretçi bakımından en büyük tarım ve hayvancılık fuarı olma özelliğini taşıyan 4. Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’nda geçtiğimiz yıllarda olduğu büyük ilgi ve katılım bekleniyor.
4. Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’na tüm Kırşehir halkını davet eden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Bilindiği gibi üç yıl önce ilk kez düzenlediğimiz Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı’nın bu yıl 16-18 Ağustos tarihleri arasında Kapalı Sebze Pazarı Yeri’nde 4.’sünü düzenleyeceğiz. Bu tür fuarlar, günümüz piyasa koşullarında üretici ve tüketici ile alıcı ve satıcıyı birbiriyle buluşturan önemli bir aktivite merkezidir. Daha önce üç kez düzenlediğimiz Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı konusunda işadamlarımızdan, çiftçilerimizden ve vatandaşlarımızdan çok olumlu tepkiler aldık. Gerçekten de günümüz koşullarında pek çok firmanın karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de üretici ve tüketicinin sınırlı koşullarda iletişim kurabilmesidir. Düzenlemiş olduğumuz bu fuarlarla giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan üretim teknolojilerini geliştirmek ve diğer yandan da mevcut ve yeni müşterilerine ulaşmak isteyen üreticilerimizi, çiftçilerimizle ve vatandaşlarımızla buluşturuyoruz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .