Taraftarlar büyük ilgi gösteriyor

Taraftarlar büyük ilgi gösteriyor

21.08.2017

KIRŞEHİR Belediyespor, Aksaray Belediyespor ile Ahi Stadyumunda Türkiye Kupası’nda ilk tur da karşı karşıya gelecek. Maç öncesi taraftar grupları çalışmalara başlayarak Kırşehir halkını maça davet etti. Maç toplantısı yapan taraftarlar maç günü neler yapılması gerektiği konusunda görüş birliğine vardılar. HAKAN DAĞISTAN’DAN SAĞDUYU ÇAĞRISI! 40Şehirliler Tribün Lideri Hakan Dağıstan yaptığı açıklama ile taraftarlarımızı sağduyulu olmaya davet […]

KIRŞEHİR Belediyespor, Aksaray Belediyespor ile Ahi Stadyumunda Türkiye Kupası’nda ilk tur da karşı karşıya gelecek. Maç öncesi taraftar grupları çalışmalara başlayarak Kırşehir halkını maça davet etti. Maç toplantısı yapan taraftarlar maç günü neler yapılması gerektiği konusunda görüş birliğine vardılar.

HAKAN DAĞISTAN’DAN SAĞDUYU ÇAĞRISI!

40Şehirliler Tribün Lideri Hakan Dağıstan yaptığı açıklama ile taraftarlarımızı sağduyulu olmaya davet ederek “Kupada Aksaray Belediyespor ile eşleştik. Bizim takım için iyi bir sınav olacak. Eşleşme belli olduktan sonra sosyal medya üzerinden rakip takım taraftarları tarafından tahrik ediliyoruz. Bu yüzden Kırşehirli hemşerilerimizin daha sakin ve oturaklı yorumlar yapmasını temenni ediyorum. Çünkü her olumsuz hareket ve yorum bize zarar verecektir. Maç günü de sakinliğimizi koruyarak sadece kendi takımımızı destekleyerek mutlu sona ulaşmalıyız. Rakip takımın tahriklerine gelmeden maç sonuna dek Kırşehir diye bağırmamız şart. Emin olun sadece kendi takımımıza yoğunlaşırsak net bir galibiyet alacağımıza inanıyorum. Şimdiden bütün Kırşehirli hemşerilerimizi bu önemli maça davet ediyorum. O stadyum dolacak, o maç alınacak!” şeklinde konuştu.

LİSELİLERDEN KIRSEHIR BELEDIYESPOR’A DESTEK

Cacabey Meydanında toplanan bir gurup liseli ‘Kırşehirliler Lise Tayfa’ adı ile pankart açarak Kırşehir Belediyespor’a destek oldu. Amatör Bal Liğinde mücadele eden Kırşehir Belediyespor’a destek veren liseliler, kendi çabaları ile hazırladıkları pankartlarla Cacabey Meydanında toplanarak destek açıklaması yaptı. Liseli guruplar adına açıklama yapan Liseliler Tayfa Sözcüsü Burak Gökbulut, “Kendi çabalarımızla pankart hazırladık. Bu sezon takımımızın yönetimini belediyenin devralması da bizleri mutlu etti. Kırşehir Belediyespor’u şampiyonluğa giden yolda yalnız bırakmayacağız.”dedi. Farklı liselerden oluşan guruplarla bir araya geldiklerini anlatan Emircan Demirbilek ise Kırşehir Belediyespor armasının peşinde liseli gençler olarak koştuklarını ifade etti. ‘Sana Geldik Sevgilim’ pankartı ile Cacabey Meydanında toplanan liseli gençler, yapılan açıklamanın ardından olaysız şekilde dağıldı.
(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .