TARAFTAR YİNE YALNIZ BIRAKMADI

TARAFTAR YİNE YALNIZ BIRAKMADI

17.02.2015

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden ve son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla bir anda zirveye ortak olan Kırşehirspor’da yeşil-beyazlı takımın taraftarlar her deplasmanda olduğu gibi zorlu Kayseri Yolspor deplasmanında takımını yine yalnız bırakmadı. Başta Neşet Ertaş Taraftar grubu olmak üzere, 40şehirliler taraftar grubu ve Kayseri’den gelen genç taraftarlardan oluşan ekip 90 dakika boyunca takımlarını desteklerken, […]

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele eden ve son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla bir anda zirveye ortak olan Kırşehirspor’da yeşil-beyazlı takımın taraftarlar her deplasmanda olduğu gibi zorlu Kayseri Yolspor deplasmanında takımını yine yalnız bırakmadı.
Başta Neşet Ertaş Taraftar grubu olmak üzere, 40şehirliler taraftar grubu ve Kayseri’den gelen genç taraftarlardan oluşan ekip 90 dakika boyunca takımlarını desteklerken, maç sonunda gelen galibiyetle maçın oynandığı Vali Nihat Canpolat Stadı’nı karnaval alanına çevirdiler.
Bölgesel Amatör Ligi’nin 18.hafta maçında deplasmanda Pazar günü oynanan Kayseri Yolspor maçı için Kırşehir’den gelen yaklaşık 500 kadar Kırşehirspor taraftarı, Vali Nihat Canpolat Stadı’nda oynanan maçta kendilerine ayrılan bölümde yeşil-beyazlı futbolculara 90 dakika boyunca destek verdiler.
Deplasman tribününün olmaması sebebiyle tek tribünü olan Vali Nihat Canpolat Stadı’na hınca hınç doldurdular. Güvenlik önlemleri sebebiyle Kayserili taraftarlar karşılaşmayı tel örgülerin arkasında izlerken, emniyet güçleriyle büyük arbede yaşadılar.
Kayseri’ye akın eden yeşil-beyazlı taraftarlar maçtan saatler önce tribünde yerlerini alarak karşılaşma öncesi futbolcuları tek tek çağırarak yumruk şovu yaptırdılar.
Yeşil-beyazlı taraftarlar maçın sonunda 1-0’lık galibiyetten dolayı futbolcular ile karşılıklı yeşil-beyaz şampiyon Kırşehirspor tezahüratlarıyla Kayseri’yi karnaval alanına çevirdiler.
KAYSERİ’DE TAMER DEMİR TEZAHÜRATI
Bölgesel Amatör Ligi’nde Kayseri’de oynanan Yolspor-Kırşehirspor maçı için MHP’li milletvekili aday adaylarından yeşil-beyazlı cefakar taraftarlara 7 otobüs tahsis edildi.
Kırşehirspor Tribün Lideri Halil Kurt’un öncülüğünde başlatılan çalışmalar çerçevesinde Kırşehir’de 500 taraftar Kayseri’ye maça gitti.
Kırşehirspor’u içeride ve dışarıda yalnız bırakmayan Neşet Ertaş ve 40 Kırşehirliler Taraftarlar Grubu Pazar günü Kayseri’de oynanan ve 1-0’lık Kırşehirspor’un üstünlüğü ile tamamlanan maçta takımlarını yalnız bırakmadılar.
Karşılaşma oynandığı sırada Vali Nihat Canpolat Stadı’nda MHP milletvekili adayı Tamer Demir sesleri yankılandı.
Yeşil-beyazlı takımın her fırsatta yanında olacağını dile getiren ve bir anda taraftarın sempatisini kazanan Tamer Demir, karşılaşmanın oynandığı sırada yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından tezahüratlarına neden oldu.
Karşılaşmanın 42.dakikasında taraftara otobüs tahsis eden MHP milletvekili adayı Tamer Demir’e Kırşehirsporlu taraftarlar Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi tezahüratları yaptılar.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER-Kayseri)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .