TANER AKSOY, YAZIHÜYÜKSPOR’DA…

TANER AKSOY, YAZIHÜYÜKSPOR’DA…

19.03.2019

KIRŞEHİRLİ hemşehrimiz Taner Aksoy Yazıhüyükspor ile her konuda anlaştı. Yazıhüyükspor ile Teknik Sorumlu olarak anlaştığı Taner Aksoy 2008-2009 ve 2009-2010 sezonlarında Yazıhüyükspor da antrenörlük yapmıştı. Daha sonra Derinkuyu gücü ile 2 sezon teknik sorumlu olarak çalışmış olup Kaymaklı Belediye spor ile 1 sezon görev alan Taner Aksoy Kaymaklı Belediyespor ile olan off a kalma başarısı […]

KIRŞEHİRLİ hemşehrimiz Taner Aksoy Yazıhüyükspor ile her konuda anlaştı.
Yazıhüyükspor ile Teknik Sorumlu olarak anlaştığı Taner Aksoy 2008-2009 ve 2009-2010 sezonlarında Yazıhüyükspor da antrenörlük yapmıştı.
Daha sonra Derinkuyu gücü ile 2 sezon teknik sorumlu olarak çalışmış olup Kaymaklı Belediye spor ile 1 sezon görev alan Taner Aksoy Kaymaklı Belediyespor ile olan off a kalma başarısı gösterdi. Ardından 2. Amatör kümeye yeni katılan Kavak Gençlik spor kulübünde 3 sezon çalışan Aksoy Kavak Gençlik sporu 1. Amatör kümeye çıkarma başarısını gösterdikten sonra 2018 TFF Maç Performans ve Analiz Antrenörlük kursunu başarı ile tamamladı.
Nevşehir’in köklü kulüplerinden Yazıhüyük sporun yeşil sahalara dönmesiyle 2018-2019 sezonu 2. Amatör kümede mücadele edecek olan takımın başına teknik sorumlu olarak Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar ve Yazıhüyük spor kulübü başkanı Mehmet Çavdar girişimleri ile Antrenör Taner Aksoy ile anlaşma imzalandı.
Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Yazıhüyük spor kulübü Başkanı Mehmet Çavdar ve Antrenör Taner Aksoy bir araya gelerek Yazıhüyük sporun geleceği ile ilgili Bilgi alışverişinde bulunarak kulübün geleceği hakkında da planlama yaptılar. Her konuda anlaşma sağlayan taraflar imzaları atarak ilk transferi tamamlayan Yazıhüyük spor futbolcu transferlerine başlayarak lige en kısa sürede hazırlanmaya başlayacak.
Taner Aksoy yaptığı açıklamada, “İlk önce A takımımızın iskelet kadrosunu oluşturmak istiyoruz. Ligde centilmen bir şekilde Yazıhüyük kasabamızı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Ve sonra da gelecek yılların Ses getirecek Yazıhüyük sporunu oluşturmak için alt yapıya yönelerek gerekli çalışmaları yapacaklarını ve 2019-2020 sezonunda alt yapılarda da liglere katılım sağlayacağız. Eğer Yetiştirebilirsek bu sezon U 11 veya U 12 ligine de katılmayı planlıyoruz. Yazıhüyük de yetenekli gençler var inşallah bu gençleri işleyerek onlara sporu sevdirerek sadece kazanmayı değil sporun iyi noktalarını da öğreterek her konuda örnek bir alt yapı takımı oluşturmak istiyoruz. Yazıhüyük halkına, Yazıhüyük spor kulübü Başkanı Mehmet Çavdar’a, Yazıhüyük spor kulübü yönetim kuruluna ve Yazıhüyük Belediye Başkanımız Cengiz Çavdar a bana güvendikleri için çok teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte başaracağız inşallah. Belediye Başkanımız Cengiz Çavdar a Verdiği desteklerden dolayı da ayrıca çok teşekkürlerimi sunuyorum. Her iki tarafa da Hayırlı olsun diyorum diye sözlerini tamamladı. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .