TANAP Projesi’yle Akçakent’teki köylerin su sorunları çözümlenecek

TANAP Projesi’yle Akçakent’teki köylerin su sorunları çözümlenecek

30.01.2018

Akçakent İlçesi Köy Muhtarlarına, içme suyu şebekesine yönelik yürütülen çalışmalar ile ilgili, bilgilendirme sunum gerçekleştirildi. Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir başkanlığında, İl Genel Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Genel Meclis üyeleri ve Akçakent İlçe Muhtarları ve Daire Müdürleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı […]

Akçakent İlçesi Köy Muhtarlarına, içme suyu şebekesine yönelik yürütülen çalışmalar ile ilgili, bilgilendirme sunum gerçekleştirildi.
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Alptekin Demir başkanlığında, İl Genel Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Genel Meclis üyeleri ve Akçakent İlçe Muhtarları ve Daire Müdürleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Demir, Akçakent İlçesi köylerimize TANAP projesi kapmasında yenilenmesi ve bakım onarımı planlanan köy içme suyu şebekesi ile ilgili, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan’ın özel gayretleri ile çok güzel yatırımların götürüldüğünü söyledi.
TANAP projesi kapsamında yenilenmesi ve bakım onarımı planlanan köy içme suyu şebekesi ile ilgili köy muhtarlarını bilgilendirilerek yapılacak olan çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirildi.
Yapılan sunumun ardından köy muhtarları ve encümenler ile hatıra fotoğrafı çekilerek toplantı sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .