Tamer Demir’in Kırşehirspor aşkı bitmiyor

Tamer Demir’in Kırşehirspor aşkı bitmiyor

02.03.2015

Taraftara 500 atkı ve forma dağıttı…

ELAZIĞ Fırat Üniversitesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı iken istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir’de MHP Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Tamer Demir, hafta sonu oynanan Sincan Belediyespor maçında taraftarlara atkı ve forma dağıtarak, gönüllere taht kurdu.

2 hafta önce Kayseri deplasmanına otobüs tahsis eden Tamer Demir, yeşil-beyazlı taraftarlara atkı ve forma takdim eden Tamer Demir’e taraftarlardan teşekkür geldi.
Kırşehirspor’un başarısı için elinden gelen katkıyı sunmaya hazır olduğunu belirten Tamer Demir, Kırşehirspor’un daha üst liglerde temsil edilmesi gerektiğini belirterek “Kırşehirspor bugün layık olduğu ligte temsil edilmiyor. Kırşehirspor’un en az 2. Lig’te olması gerekir. İhnşallah önümüzdeki yıllarda layık olduğu ligte mücadele eder” dedi ve Pazar günü oynanan Krışehirspor-Sincanspor maçını taraftarlarla birlikte 90 dakika seyretti.
Pazar günü oynanan Kırşehirspor-Sincan Belediyespor maçında taraftara 500 forma ve atkı dağıtarak taraftarlara jest yapan Tamer Demir’e taraftarlardan teşekkür geldi.
Taraftarlar “Tamer Demir Kırşehirspor’a maddi ve manevi desteklerde bulunuyor. Milletvekili aday adayı olan Tamer Demir milletvekili seçilirse Kırşehirspor’un Süper Ligde oynayacağına inanıyoruz. Bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Tamer Hocamıza teşekkür ediyoruz. Bu desteğin milletvekili aday adayı olan herkesten de bekliyoruz” dediler. (Haber-Fotoğraflar:Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .