Tamer Demir’den MHP’ye destek çağrısı

Tamer Demir’den MHP’ye destek çağrısı

23.04.2015

ELAZIĞ Fırat Üniversitesi’nde Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken, istifa ederek MHP’den Kırşehir milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir’de partilileri ve seçmenleri ziyaret ederek teşekkür etti. 7 Haziran seçimlerinde kendisinin aday olamadığını, ancak Kırşehir’de partisinin ve milletvekili adaylarının kazanması için elinden gelen her türlü çalışmayı yapacağını ifade eden Tamer […]

ELAZIĞ Fırat Üniversitesi’nde Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken, istifa ederek MHP’den Kırşehir milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir’de partilileri ve seçmenleri ziyaret ederek teşekkür etti.

7 Haziran seçimlerinde kendisinin aday olamadığını, ancak Kırşehir’de partisinin ve milletvekili adaylarının kazanması için elinden gelen her türlü çalışmayı yapacağını ifade eden Tamer Demir, seçim sürecinde kendisine ilgi ve destek veren herkese teşekkür etti.
Farklı ve temiz bir siyaset anlayışı yerleştirmek, Kırşehir için değer üretmek ve memleketine hizmet etmek niyetiyle çıktığını , ancak bu dönem nasip olmadığını belirten Tamer Demir, MHP Kırşehir İl Teşkilatı’nı ve Kırşehir’deki MHP milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ve Mustafa Erkal’ın seçim bürolarını ziyaret etti, desteklerini iletti.
Kırşehir’deki bazı partilileri de ziyaret eden Tamer Demir, şunları söyledi:
“7 Haziran seçimleri ülkemiz ve Kırşehirimiz için büyük önem taşıyor. Milliyetçi hareketin, dünya döndükçe devam edecek olan, kutlu yürüyüşünün bu dönem iktidara ulaşmasını istiyoruz. Bugüne kadar çeşitli vesilelerle bir araya geldik. Dertleştik, halleştik. Kırşehir’imizin ve Türkiye’mizin meselelerini dillendirdik. Ortak akıl – ortak tavır metoduyla hep beraber çözümler ürettik. Bütün bu görüşmelerimiz ve buluşmalarımız bize gösterdi ki, Ahi Evran’ın çaldığı maya hala diri, Cacabey’in çektiği kılıç hala keskindir. Hep birlikte şahit olduk ki, Türklük memleketimizin her köşesinde bir bozlak gibi terennüm edilmektedir. Gördük ki, MHP Kırşehir’in ortak değeridir. Gördük ki, Kırşehir Üç Hilal’i özlemektedir. Gördük ki, bir bayrak rüzgar beklemektedir ve bu beklenen rüzgar Kırşehir’de esmeye başlamıştır. Artık Kırşehir’de vakit MHP vaktidir. Türklüğün ayaklar altına alınmaya çalışıldığı, başkanlığa karşılık özerklik pazarlıklarının yapıldığı, AKP’nin bölücü örgütle ortak aday çıkardığı bir seçim dönemine girmiş bulunuyoruz. Devletin ve milletin geleceğinin oylanacağı bu seçimde hepimize büyük görevler ve ağır sorumluluklar düşmektedir. Ben de bu sorumluluk duygusuyla Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili olmak üzere Fırat Üniversitesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunuyorum. Bugüne kadar bürokratik kademelerde, sosyal projelerde ve sivil toplum örgütlerinde yürüttüğüm çalışmalarıma bundan böyle siyasi alanda devam etmek edeceğim. Göstermiş olduğunuz teveccühünüz, eksik etmediğiniz ilgi ve sevginiz bu kararımın en büyük gerekçesidir. Yolumuz sevgi ve kardeşlik yolu, parolamız tebessümdür. Bu yolun sonunda sizin, bizim ve Kırşehir’in yüzü gülecektir.7 Haziran seçimelerinde bütün Kırşehirli hemşehrilerimin oylarını MHP’den yana kullanmalarını istiyor, hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .