“Takımımız bu motivasyon ve destekle daha ileriye gidecektir”

“Takımımız bu motivasyon ve destekle daha ileriye gidecektir”

18.10.2018

Başkan Veli Şahin’in yüzü gülüyor: “Takımımız bu motivasyon ve destekle daha ileriye gidecektir” Çarşamba günü kendi saha ve seyircisi önünde Alibeyköyspor’u sayısız gol pozisyonlarına girmesine rağmen zor da olsa 2-1 yenerek puanını 16’şa çıkarak Kırşehir Belediyespor’un Kulüp Başkanı Veli Şahin, takımının bu motivasyon ve destekle daha ileriye gideceğini söyledi. Bulundukları grupta zor ve kolay takım […]

Başkan Veli Şahin’in yüzü gülüyor:

“Takımımız bu motivasyon ve destekle daha ileriye gidecektir”

Çarşamba günü kendi saha ve seyircisi önünde Alibeyköyspor’u sayısız gol pozisyonlarına girmesine rağmen zor da olsa 2-1 yenerek puanını 16’şa çıkarak Kırşehir Belediyespor’un Kulüp Başkanı Veli Şahin, takımının bu motivasyon ve destekle daha ileriye gideceğini söyledi.
Bulundukları grupta zor ve kolay takım olmadığını, her takımın kendine göre güçlü tarafları bulunduğunu, önemli olan kazanmak olduğunu ifade eden Başkan Veli Şahin, Alibeyköyspor’u yenerek haftayı üç puanla kapatmanın önemli olduğunu ifade etti.
Rakipleri Alibeyköyspor karşısında sayısız gol pozisyonu elde ettiklerini, ancak ikinci golü bulamadıkları için rakibin direnç kazandığını belirten Başkan veli Şahin, maçın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Tabi kolay maç yok yani. İçeride ve dışarda oynadığımız her maç zor. Çünkü bu ligde grubumuzda da özellikle güçlü takımlar var, zayıf takım yok gibi. Her takım birbirini yenebilecek güçte. Biz bugün galibiyet için sahaya çıktık. Evimizde inşallah firesiz giderek, yani tüm maçlarımızı ve özellikle içerideki tüm maçlarımızı galibiyetle kapatmak istiyoruz. Dediğim gibi dışarda da puan getirebildiğimiz ölçüde alırsak, zirve yarışından uzaklaşmamış oluruz. Tabi dediğim gibi zor maçlar, önemli olan kazanmayı istemekti bugün takımımız kazanmayı istediği için galibiyeti arzuladı, istediği için elde ettik. Maçın 90 dakika olduğunu unutmadılar. Çünkü hakem düdüğü çalmadığı sürece maç bitmiş sayılmıyor. Düdüğü çalana kadar da oyun devam ettiği için mücadeleyi devam ettirdiler ve sonunda galip geldiler, galibiyet golünü attılar. Çünkü galibiyeti isteyen bir oyun tarzı vardı. Çok gol pozisyonuna girdik. 90 dakika boyunca ama bunların 2 tanesini değerlendirebildik. Ben tekrardan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum, bize maç boyunca destek verdiler. İnşallah takımımız bu motivasyonla, bu destekle daha ileriye gidecektir.
“Ayrıca yakın aralıklarla maç yapmak tabi ki yoruyor, ama sonuçta arkadaşlarımız çalışıyorlar. Sezon öncesinde de iyi bir hazırlık geçirdiler, iyi bir kondisyon yüklemesi oldu. Yani maç iki güne bir de olsa, üç güne bir de olsa, haftada da olsa fark etmiyor. Çünkü sonuçta mücadele etme güçleri var, kondisyon ve enerjileri var, arkadaşların sorun yok yani. Üç güne bir maç olması tabi ki etkiliyor ama bunlar galip gelmemiz için sebep değil. Sonuçta çıkıp mücadele edip kazanmamız gerekiyor ve bugün bunu yaptı arkadaşlar. Başta hocalarım olmak üzere tüm sporcu kardeşlerimi tebrik ediyorum.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .