Tahsin Sağlam’dan gazetemize ziyaret

Tahsin Sağlam’dan gazetemize ziyaret

26.02.2015

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Tahsin Sağlam gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e nezaket ziyaretinde bulundu. Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Murat Seyitgazi ile görüşerek gazete hakkında bilgiler alan Tahsin Sağlam,” Kırşehir Çiğdem” Gazetesinin, Kırşehir gündemini yansıtan en önemli basın-yayın kuruluşlarından biri olduğunu vurguladı. Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Tahsin Sağlam, Kırşehir Programı çerçevesinde Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini de […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Tahsin Sağlam gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e nezaket ziyaretinde bulundu.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Murat Seyitgazi ile görüşerek gazete hakkında bilgiler alan Tahsin Sağlam,” Kırşehir Çiğdem” Gazetesinin, Kırşehir gündemini yansıtan en önemli basın-yayın kuruluşlarından biri olduğunu vurguladı.
Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Tahsin Sağlam, Kırşehir Programı çerçevesinde Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini de ziyaret ederek, Dernek Başkanı Hüseyin Bozkurt ve Dernek yöneticileri ile bir süre sohbet etti ve Derneğe üyelik formu düzenleyerek resmen Dernek Üyesi oldu.
1974 Yılında Kaman’da doğan, ilk, orta ve lise eğitimini Kaman’da tamamlayan Tahsin Sağlam, 1992 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesini kazandı. Üniversite yıllarında gazetecilik mesleğini de profesyonel olarak icra eden Sağlam, çeşitli ulusal gazetelerde, muhabirlik, istihbarat şefliği, editörlük ve köşe yazarlığı gibi görevlerde bulundu.

tahsin sağlam  (1) copy
Tahsin Sağlam, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşunun hemen akabinde Genel Merkez’de sosyal işler başkanlığında görev başladı. Sırasıyla TBMM Başkanvekili Kayseri Milletvekili Sadık Yakut, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in yanında Özel Kalem Müdürlüğü ve Basın Danışmanlığı gibi görevler ifa eden Tahsin Sağlam halen, AK PArti Ar-Ge’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in Basın Danışmanı olarak çalışıyor.
KIRŞEHİR’İN EVLADI 20 YILDIR SİYASETİN MERKEZİNDE
Kırşehir Milletvekili aday adaylığını Kırşehir’de 20 yıl bulunması ve siyasette elde ettiği tecrübeye ilişkin olarak ” 20 Yıl Kırşehir’in toprağını kokladı/ 20 Yıl Siyasetin Nabzını Yokladı/ Şimdi Yine geliyor” sloganıyla yola çıkan Tahsin Sağlam, Kırşehir’i çok iyi tanıdığını dile getirerek, “İlimizin avantajlarını, dezavantajlarını çok iyi biliyorum. İnşallah çok daha güzel bir Kırşehir için elimizden gelen gayreti sarf edeceğim ve hizmet etmekten onur duyduğum partimizin Genel Merkezi’nde edindiğim tecrübemi, Kırşehir’imizin hizmetine sunacağım. Ankara ile Kırşehir arasındaki mesafeleri çok daha kısaltmak en büyük idealim” şeklinde konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .