Sünnet Şöleni 14 Ekim Pazar günü

Sünnet Şöleni 14 Ekim Pazar günü

11.10.2018

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 15.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek. Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Sünnet Şöleni” bu yıl da coşku dolu geçecek ve yapılacak etkinliklerle çocuklar gönüllerince ve doyasıya eğlenecek. Kırşehir Belediyesi 10. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne tüm […]

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 15.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek.
Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Sünnet Şöleni” bu yıl da coşku dolu geçecek ve yapılacak etkinliklerle çocuklar gönüllerince ve doyasıya eğlenecek.
Kırşehir Belediyesi 10. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne tüm Kırşehirlileri davet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şu ana kadar yaklaşık 235 çocuğun müracaat ettiğini açıkladı.
Başkan Bahçeci “Göreve başladığımız günden beri Sosyal Belediyeciliğin gerektirdiği konularda elimizden geldiğince siz değerli halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 14 Ekim 2018 Pazar günü saat 15.00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapacağımız Geleneksel 10. Sünnet Şölenimizde çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini ücretsiz olarak dağıttık. Çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlara destek vermek için, bütün hemşerilerimizi şölenimize davet ediyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .