Süleyman Türkmani İlkokulu öğrencileri Meclis’te

Süleyman Türkmani İlkokulu öğrencileri Meclis’te

17.05.2016

Şehrimizde eğitim ve öğretim veren Süleyman Türkmani İlkokulu öğrencileri Türkiye Büyük Millet Meclis’e giderek Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan’ı ziyaret ettiler. Öğrencilere Meclisi gezdiren Milletvekili Mikâil Arslan, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre istişare ettiler, Kırşehir’e dair fikirlerini ve taleplerini aldı. Kırşehir zekâsının sembolü olan pekmez hediyelerini alan ve öğrencilerle selfie çektiren Milletvekili Mikâil Arslan, “Onlar bu […]

öğrenci

Şehrimizde eğitim ve öğretim veren Süleyman Türkmani İlkokulu öğrencileri Türkiye Büyük Millet Meclis’e giderek Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan’ı ziyaret ettiler.
Öğrencilere Meclisi gezdiren Milletvekili Mikâil Arslan, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre istişare ettiler, Kırşehir’e dair fikirlerini ve taleplerini aldı.
Kırşehir zekâsının sembolü olan pekmez hediyelerini alan ve öğrencilerle selfie çektiren Milletvekili Mikâil Arslan, “Onlar bu ülkenin vizyonlarıdır. Bu sebeple geleceğin milletvekili, bakan ve başbakanları olacaklarını bir kez daha bizden meclis çatısı altında duydular. Türkiye’nin en başarılı öğrencileri olan Kırşehirli kardeşlerimiz de aynı hayalleri paylaşıyorlar. Bunu, heyecanla havaya kaldırdıkları parmaklarından görebiliyoruz.
Öğrencilerimizin de en az büyükleri kadar Kırşehir’in sorunlarına ve ihtiyaçlarına hakim oldukları aşikar. Bizlerden yol, park, okul istediler. Hızlı tren ne zaman gelecek diyen bir kardeşimize cevabımız “Kırşehir’e hızlı tren, hızlı bir şekilde gelecek” şeklinde oldu.”

image5 copyYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .