STK’lar Kırşehir’de buluştu

STK’lar Kırşehir’de buluştu

19.01.2015

“Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşması”nın 7’incisi Kırşehir’de Ağalar Konağı’nda yapıldı… AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık: “Sizlerin talep ve önerisi bizim için önemli” KIRŞEHİR (İHA) – Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşması’nın 7’incisi Kırşehir’de STK temsilcilerinin katılımı ile Ağalar Konağı’nda gerçekleşti. STK temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, STK’ların […]

“Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşması”nın 7’incisi Kırşehir’de Ağalar Konağı’nda yapıldı…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık: “Sizlerin talep ve önerisi bizim için önemli”
KIRŞEHİR (İHA) – Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşması’nın 7’incisi Kırşehir’de STK temsilcilerinin katılımı ile Ağalar Konağı’nda gerçekleşti.
STK temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, STK’ların taleplerinin AK Parti tarafından önemsendiğini söyledi.
Çalık STK’ların önemini anlattığı konuşmasında, “Partimiz kurulduğu andan itibaren gündemimiz insan oldu. Şeyh Edebalinin söylediği gibi, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ Ahi Evran’ın şehrinde çok daha anlamlı hale geliyor. Sivil inisiyatifi Ahi Evran’la başlayan esas verilen filizlenen yerinde görmek ve sivil irade ile siyasi iradeyi buluşturmak istedik. Türkiye genelinde buluşmaları yapıyoruz” dedi.

YENÝ TÜRKÝYE'DE SÝVÝL TOPLUM BULUÞMALARININ YEDÝNCÝSÝ KIRÞEHÝR'D
Çalık, “Yeni Türkiye konuşan Türkiye sizler bizlere ne söylüyorsunuz? Şehrimizle ilgili bizlere neler anlatacaksınız, Cumhuriyetimizin 100. yılında şehrimizi ve ülkemizi nerede göreceksiniz. Demokrasinin vazgeçilmezi siyasi partilerdir. Onların emniyet sibopları ise sivil iradedir. Yöneticiler her zaman doğruyu yapmaya bilirler. Sivil irade yapılan işlerin mutlaka her platformda takipçisi olmalıdır. Partimizin kurucusu Recep Tayyip Erdoğan ve bir bilge adam Ahmet Davutoğlu ile Türkiye’nin her kademesini görmek için çıktığımız yolda sizlerin sorunlarını dinleyecek ve taleplerinizi hep birlikte alacağız. İsteklerinizi Başbakanımıza ileteceğiz” dedi.
Toplantı basına kapalı şekilde devam etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .