Soner Demirbaş’ın annesi vefat etti

Soner Demirbaş’ın annesi vefat etti

04.04.2020

Şehrimizde yayınlanan Kırşehir Express gazetesi sahibi, gazeteci-yazar Soner Demirbaş’ın annesi Rukiye Demirbaş 88 yaşında vefat etti. Bir süredir böbrek rahatsızlığı yaşayan 8 çocuk annesi Rukiye Demirbaş Cuma sabah saatlerinde evinde hayata gözlerini yumdu. Yurt dışından emekli olan ve 1995 yılında vefat eden Süleyman Demirbaş’ın eşi olan Rukiye Demirbaş’ın cenazesi Cuma günü Bağbaşı Mezarlığı’nda kılınan namazın […]

Şehrimizde yayınlanan Kırşehir Express gazetesi sahibi, gazeteci-yazar Soner Demirbaş’ın annesi Rukiye Demirbaş 88 yaşında vefat etti.
Bir süredir böbrek rahatsızlığı yaşayan 8 çocuk annesi Rukiye Demirbaş Cuma sabah saatlerinde evinde hayata gözlerini yumdu.
Yurt dışından emekli olan ve 1995 yılında vefat eden Süleyman Demirbaş’ın eşi olan Rukiye Demirbaş’ın cenazesi Cuma günü Bağbaşı Mezarlığı’nda kılınan namazın ardından aynı mezarlıkta toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, Soner Demirbaş’ın şahsında tüm ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .