“Şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak tüm şoförlere örnek olmalı”

“Şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak tüm şoförlere örnek olmalı”

05.03.2019

Vali Akın Şoförler Odası ziyaretinde konuştu: “Şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak tüm şoförlere örnek olmalı” Vali İbrahim Akın, Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretinde Oda Başkanı Mehmet Tekin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali İbrahim Akın, yürütülen işlemler hakkında bilgiler aldı. Vali Akın sohbet sırasında yaptığı konuşmada taksici, minibüsçü, nakliyeci ve […]

Vali Akın Şoförler Odası ziyaretinde konuştu:

“Şoförlerimiz trafik kurallarına uyarak tüm şoförlere örnek olmalı”

Vali İbrahim Akın, Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaretinde Oda Başkanı Mehmet Tekin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali İbrahim Akın, yürütülen işlemler hakkında bilgiler aldı.
Vali Akın sohbet sırasında yaptığı konuşmada taksici, minibüsçü, nakliyeci ve kamyoncu esnafını aynı çatı altında buluşturan Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odasının kentin gelişmesi ve esnafımızın kalkınmasında önemli rol üstlendiğini söyledi.
İlimizde Şoförler Odası’nın çalışmalarını ve sorunlarını yakından takip ettiklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Kültür ve medeniyet şehri Kırşehir’de toplumsal hayatımızın birebir içerisinde yer alan ve mesleklerini zor koşullarda yerine getirilen şoförler, trafik kurallarına uyarak, saygılı davranışlarıyla diğer şoförlere de örnek olmalıdır. Bugünkü ziyaretimizde Kırşehir Şoförler Odası’nın yürüttüğü çalışmalar ile ilgili bilgiler alıp değerlendirmelerde bulunacağız. Bütün şoförlerimize kazasız belasız sürüşler diliyorum.” dedi.
Oda Başkanı Mehmet Tekin de konuşmasında, kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Vali Akın’a tüm oda üyeleri adına teşekkür etti.
Mehmet Tekin, Kırşehir’de Belediye otobüslerinin devreye alınmasıyla birlikte ulaşımda kalitenin arttığını, halkın da, üyelerinin de bu hizmetten memnun olduklarını ifade etti.
Vali Akın’ın ziyareti, Şoförler Odası birimlerini gezerek personelle sohbet etmesi ve plaka atölyesinde yaptığı inceleme ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .