Skoru bil, atkıyı kap yarışması devam ediyor

Skoru bil, atkıyı kap yarışması devam ediyor

19.10.2017

KIRŞEHİR’İN en aktif spor sayfası olan ‘Kırşehir Amatör Ligi’ Facebook sayfasında büyük ilgi gören ‘Doğru Skoru Bil Atkıyı’ kazan yarışması bu haftada Kırşehir Belediyespor’un ligin 5’inci haftasında kendi sahasında oynayacağı Kastamonu İl Özel İdarespor maçıyla devam edecek. Geçtiğimiz hafta 5 atkı veren ‘Kırşehir Amatör Ligi’ sayfası bu haftada Çınar Altı Okey Salonu, Güvençler İletişim, Serince […]

KIRŞEHİR’İN en aktif spor sayfası olan ‘Kırşehir Amatör Ligi’ Facebook sayfasında büyük ilgi gören ‘Doğru Skoru Bil Atkıyı’ kazan yarışması bu haftada Kırşehir Belediyespor’un ligin 5’inci haftasında kendi sahasında oynayacağı Kastamonu İl Özel İdarespor maçıyla devam edecek.
Geçtiğimiz hafta 5 atkı veren ‘Kırşehir Amatör Ligi’ sayfası bu haftada
Çınar Altı Okey Salonu, Güvençler İletişim, Serince Çiğ Köfte, Çamlıbel İddia ve Komagene Çiğköfte sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Kırşehir Belediyespor’un, kendi sahasında karşılaşacağı Kastamonu İl Özel İdarespor maçının skorunu doğru bilen ilk 5 taraftarımıza ‘Atkı’ hediye edilecek.
Atkı sponsoru olan esnaflar yaptıkları ortak açıklamada: “Kırşehir’de böylesine güzel bir yarışmanın olması hem takipçi sayısını artırdığı gibi taraftarların skor anlamında bilgisini de ölçüyor. Bizler işin içinde de Kırşehir Belediyespor olunca hiç düşünmeden bu hafta atkı yarışmasına sponsor olduk.. İnşallah takımımız Kırşehir Belediyespor’a yapılacak olan skor yorumlarından sonra galibiyet alır ve atıklarını hediye ederken galibiyet olarak ederiz” dediler.
‘Kırşehir Amatör Ligi’ sayfası Genel Yayın Yönetmeni Salih Hançer yaptığı açıklama “2012 yılında kurduğumuz ‘Kırşehir Amatör Lig’ sayfasındaki yoğun ilgiden dolayı böyle bir yarışma düzenliyorum. Bu yarışmayı Kırşehir Belediyespor maçlarından bir hafta öncesinden skorları alıp doğru tahmini yapanı ödülsüz bırakmamaya çalışıyorum. ‘Kırşehir Amatör Lig’ Facebook sayfasında herkesin bildiği gibi her kesimde haberler var. Tabi ki gönül istedi ki Kırşehirspor haberlerini Amatör Ligi adı altında değil de farklı isimle yapmayı. İnşallah bu sene hedeflediğimiz şampiyonluğu alarak 3.lige çıkarız. Kırşehir’in nüfusunun 30-40 binlerde olduğu yıllarda 2. ve 3. Lig’de temsil edilirken, bugün 125 bini geçen merkez nüfusuna göre amatör ligte olmasının son derece üzüntü verici bir durum” dedi.
Salih Hançer son olarak ‘Kırşehir Amatör Ligi’ sayfasında Kırşehir Belediyespor’un an ve an fotoğrafları, son dakika gelişmeleri ve Kırşehir’deki bütün spor organizasyonlarının sayfada yer aldığını söyledi.
YARIŞMASINA KATILMA ŞARTLARI?
***Yarışmaya katılabilmek için Kırşehir Amatör Ligi sayfasını beğenmek şart.
***Skoru doğru tahmin etse de sayfayı beğenmeyenlere atkı verilmiyor.
***Skoru yazılacak olan takımın ismi belirtilmeli
***Birden fazla yorum yapıp skor tahmin edenlerin ilk yaptığı yorum geçerli sayılıyor.
***Düzenlenen yorumlar ise dikkate alınmıyor.
***Kırşehir içinden kazanan takipçilere hediye atkı elden veriliyor.
***Şehir dışına gönderim de kargo ücreti sayfa yönetimine ait değil.
***Kazanan talihlilere hediye atkı maçın ertesi gününde veriliyor.
***Atkı yarışması sponsorlar nezdinde yapılacak.
***Skoru Tahmin eden taraftarlar bizlere numarasını atarak atkılarını teslim edeceğiz.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .