Sıddık Demir Anadolu Lisesi Öğrencileri ağaç dikti

Sıddık Demir Anadolu Lisesi Öğrencileri ağaç dikti

22.03.2018

    Kırşehir’de  “21 Mart Dünya Ormancılık Günü” ve “Orman Haftası etkinlikleri “kapsamında öğrenciler yol boyunca ağaç diktiler. Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğü  “21 Mart Dünya Ormancılık Günü” ve “Orman Haftası etkinlikleri  nedeniyle  Sıddık Demir Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte yol boyunca ağaç dikme etkinliği gerçekleştirdi. Kırşehir Şoförler Federasyonu yolu üzerinde bir yerde gerçekleşen etkinliğe Kırşehir Orman […]

 

 

Kırşehir’de  “21 Mart Dünya Ormancılık Günü” ve “Orman Haftası etkinlikleri “kapsamında öğrenciler yol boyunca ağaç diktiler.

Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğü  “21 Mart Dünya Ormancılık Günü” ve “Orman Haftası etkinlikleri  nedeniyle  Sıddık Demir Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte yol boyunca ağaç dikme etkinliği gerçekleştirdi.

Kırşehir Şoförler Federasyonu yolu üzerinde bir yerde gerçekleşen etkinliğe Kırşehir Orman İşletme Müdürü Reşat Karaca, Sıddık Demir Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Karagöz, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğü öncülüğünde Sıddık Demir Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 500 adet mavi servi fidanla buluştu.

Ülkemizde doğal yaşamın yok olmadan yarınları ve ülkemizi korumak için  bu mücadeleye Kırşehir’den devam edeceğini belirten Orman İşletme Müdürü Reşat Karaca, doğal dengenin korunmasında ve yaşamın sürdürülebilmesinde ormanlarımız hayati öneme sahip olduğunu belirtti.

Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğü, toplam yol boyu ağaçlandırma çalışması kapsamında 35 bin ağacın dikilmesi hedefliyor. (HABER: NECLA BAĞCI)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .