Şevket Karadeniz asaleten Milli Eğitim Müdürü oldu

Şevket Karadeniz asaleten Milli Eğitim Müdürü oldu

03.08.2019

Şevket Karadeniz asaleten Milli Eğitim Müdürü oldu   2016 yılından bu yana vekâleten Kırşehir Milli eğitim müdürlüğü görevini yürüten Kırşehirli hemşehrimiz Şevket Karadeniz Cumhurbaşytkanlığı kararnamesi ile asaleten İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Milli Eğitim Bakanlığın, Diyanet İşleri Başkanlığı, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. 8 il milli eğitim müdürü görevden […]

Şevket Karadeniz asaleten Milli Eğitim Müdürü oldu

 

2016 yılından bu yana vekâleten Kırşehir Milli eğitim müdürlüğü görevini yürüten Kırşehirli hemşehrimiz Şevket Karadeniz Cumhurbaşytkanlığı kararnamesi ile asaleten İl Milli Eğitim Müdürü oldu.

Milli Eğitim Bakanlığın, Diyanet İşleri Başkanlığı, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

8 il milli eğitim müdürü görevden alındı, 14 ile yeni il milli eğitim müdürünün ataması yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre,  2016 yılında Kırşehir’den ayrılan ve görev yeri Kırşehir Milli Eğitim müdürü olan Osman Elmalı görevden alındı ve yerine 3 yıldır vekaleten yürüten Kırşehirli hemşehrimiz Şevket Karadeniz asaleten atandı.

ŞEVKET KARADENİZ KİMDİR?

1956 Yılında Kırşehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimi Kırşehir’de, yüksek öğrenimi Kayseri Yüksek İslam Enstitüsü’nde tamamladı. 1981 yılında Bingöl İmam-Hatip Lisesinde öğretmen olarak göreve başladı. Askerlik görevini İstanbul’da Yedek Subay olarak yaptı. 1987-1990 yılları arası İstanbul Küçükköy İmam-Hatip Lisesi, 1990-1993 yılları arası Kırşehir Mucur İmam-Hatip Lisesi, 1993-2003 Kırşehir Merkez İmam-Hatip Lisesi Müdürlükleri görevlerinde bulundu. 21/03/2003 tarihinde Kırşehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı atandı.  24/10/2016 tarihinden itibaren Kırşehir İl Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görevini sürdüren, evli ve dört çocuk babası olan Şevket Karadeniz Cuma günü Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Şevket Karadeniz’e çalışmalarında başarılar dileriz. (HABER BEYHAN BALLI)

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .