Şevket Güner yeni kitabını Sabri Yavuz’a hediye etti

Şevket Güner yeni kitabını Sabri Yavuz’a hediye etti

23.03.2019

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu ve başyazarı Şevket Güner, uzun bir süredir çalıştığı “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabını 19. Dönem Kırşehir Milletvekili Sabri Yavuz’a hediye etti. Gazetemizde Sabri Yavuz ile bir araya gelen Şevket Güner, burada Yavuz ile bir süre sohbet etti ve daha önce 2003 yılında yayınladığı ve büyük ilgi gören “İnsanları ve Olaylarıyla Demokrasi […]

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu ve başyazarı Şevket Güner, uzun bir süredir çalıştığı “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabını 19. Dönem Kırşehir Milletvekili Sabri Yavuz’a hediye etti.
Gazetemizde Sabri Yavuz ile bir araya gelen Şevket Güner, burada Yavuz ile bir
süre sohbet etti ve daha önce 2003 yılında yayınladığı ve büyük ilgi gören “İnsanları ve Olaylarıyla Demokrasi Kalesi Kırşehir” kitabından sonra yayınladığı ikinci kitabı “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir”i imzalayarak Sabri Yavuz’a hediye etti.
İstanbul’da Akıerleri Yayıncılık tarafından hazırlanan ve Ofis Matbaa Yayıncılık Limited Şirketi’nce basılan “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabıyla ilgili bilgiler veren gazeteci Şevket Güner, “Kırşehir’i her yönüyle anlatmaya çalıştığım son kitabımı sizlere hediye etmekten mutluluk duyuyorum. Kırşehir’in tarihini, kültürü, siyasi geçmişini, Kırşehir’e iz bırakmış unutulmaz kişileri ve değerleri bu kitabımda bulacaksınız” dedi.
“Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabını inceleyerek Güner’den bilgiler alan Kırşehir eski Milletvekili Sabri Yavuz ise, kitabın Kırşehir kültürüne önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirterek, Şevket Güner’i emek ve çabalarından dolayı tebrik etti.
Sabri Yavuz, “Bu şehirde uzun yıllar siyaset yaptım. İl başkanlığı ve milletvekilliği yaptım. Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin ve sizlerin büyük destek ve katkısını aldım. İktidarda iken de, muhalefette iken de her zaman bizlerin sesini duyurdunuz. Objektif ve tarafsız oldunuz. Zaman zaman bizleri sert bir dille eleştirdiniz. Biz bu eleştirilerden de gocunmadık. Şahsınızda sizleri ve Kırşehir Çiğdem Gazetesi’ni kutluyorum. Tarih ve kültür şehri Kırşehirimizi siz her yönüyle bu kitapta dile getirmiş ve büyük bir emek vererek böyle güzel bir eser ortaya koymuşsunuz. Sizleri kutluyorum” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .