Şevket Güner yeni kitabını Başkan Bahçeci’ye hediye etti

Şevket Güner yeni kitabını Başkan Bahçeci’ye hediye etti

25.02.2019

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu ve başyazarı Şevket Güner, uzun bir süredir çalıştığı “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabını Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye de hediye etti. Gazetemizde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile bir araya gelen Şevket Güner, burada Bahçeci ile bir süre sohbet etti ve daha önce 2003 yılında yayınladığı ve büyük ilgi gören “İnsanları ve Olaylarıyla […]

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kurucusu ve başyazarı Şevket Güner, uzun bir süredir çalıştığı “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabını Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye de hediye etti.
Gazetemizde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile bir araya gelen Şevket Güner, burada Bahçeci ile bir süre sohbet etti ve daha önce 2003 yılında yayınladığı ve büyük ilgi gören “İnsanları ve Olaylarıyla Demokrasi Kalesi Kırşehir” ile kitabından sonra yayınladığı ikinci kitabı “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir”i imzalayarak Başkan Bahçeci’ye hediye etti.
İstanbul’da Akıerleri Yayıncılık tarafından hazırlanan ve Ofis Matbaa Yayıncılık Limited Şirketi’nce basılan “Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabıyla ilgili bilgiler veren gazeteci Şevket Güner, “Kırşehir’i her yönüyle anlatmaya çalıştığım son kitabımı sizlere hediye etmekten mutluluk duyuyorum. Sizin Kırşehir’de yaptığı çalışmaları da takdirle karşılıyorum. Bu kitabımdan sizlerin de yararlanacağınızı düşünüyorum. Kırşehir’in tarihini, kültürü, siyasi geçmişini, Kırşehir’e iz bırakmış unutulmaz kişileri ve değerleri bu kitabımda bulacaksınız” dedi.
“Gazeteci Şevket Güner’le Kırşehir” kitabını inceleyerek Şevket Güner’den bilgiler alan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, kitabın Kırşehir kültürüne önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirterek, Şevket Güner’i emek ve çabalarından dolayı tebrik etti.
Başkan Bahçeci, “Bu şehir için hizmet eden, eser ortaya koyan herkese teşekkür ediyorum. Tarih ve kültür şehri Kırşehirimizi siz her yönüyle bu kitapta dile getirmiş ve büyük bir emek vererek böyle güzel bir ortaya koymuşsunuz. Siz bu şehrin gelişip kalkınması için yıllardır güzel yazılar yazarak bizleri bu konuda teşvik ediyor ve destekliyorsunuz. Bir gazetecinin de çalışanlara ve hizmet verenlere sahip çıkması gerekiyor. Ben 10 yıllık görev sürem içinde gerek gazetemiz Kırşehir Çiğdem’den, gerekse sizlerin yazdığı haber ve yorumlardan büyük katkı ve destek gördüm. Benim ve bütün Kırşehir’de yaşayan herkesin bu şehir için çalışanların paçasından çekmeyerek, destek vermeleri gerekiyor. Bu şehirde yaşayanlar eğer gerçekten Kırşehirimizi her alanda gelişip kalkınmasını, daha güzel ve modern bir kent olmasını istiyorsa birlik ve beraberlik içinde olmalı, bu şehre kim hizmet ediyorsa siyasi görüş ve düşüncesine bakmadan destek vermeli, yardımcı olmalıdır. Ben 10 yıllık görev sürem içinde gecemizi gündüzüme katarak Kırşehir’i bir adım daha ileri götürmenin çabasını harcadım, harcamaya da devam ediyorum. İnşallah 31 Mart seçimlerinde bütün Kırşehir halkı yaptıklarımızın karşılığını verir ve bizlere üçüncü dönem için destek verirler. Biz de Allah nasip eder ve bu göreve gelirsek, hemşehrilerime yeni dönemde verdiğim 41 projeyi de hayata geçirir ve Kırşehir’i modern ve yaşanılır bir kent haline getiririz. Benim hedefim önümüzdeki beş yıllık süre içinde bu vaadleri gerçekleştirip, Kırşehir’in merkez nüfusunu 250 bin binlere çıkarmaktır” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .