SERVİSÇİLERİMİZ JET GİBİ!!!

SERVİSÇİLERİMİZ JET GİBİ!!!

30.09.2019

Çocuklarımızı okullarına güvenli gidip gelmeleri için emanet ettiğimiz SERVİSÇİLERİMİZ JET GİBİ!!! 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasının ardından öğrencilerin okullarına güvenle ulaşmaları için çalışmalara başlayan bazı okul servis şoförlerinin şehrimizde çok hızlı araç kullanmaları tepkilere neden oluyor. Sabahın 7’sinde öğrencileri alan bazı servisçilerin öğrencileri en kısa sürede okula bırakıp, ikinci servis yapmaları için çok hızlı […]

Çocuklarımızı okullarına güvenli gidip gelmeleri için emanet ettiğimiz

SERVİSÇİLERİMİZ JET GİBİ!!!

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasının ardından öğrencilerin okullarına güvenle ulaşmaları için çalışmalara başlayan bazı okul servis şoförlerinin şehrimizde çok hızlı araç kullanmaları tepkilere neden oluyor.
Sabahın 7’sinde öğrencileri alan bazı servisçilerin öğrencileri en kısa sürede okula bırakıp, ikinci servis yapmaları için çok hızlı araç kullandıklarını öne süren anne ve babalar, servisçilerin bu tutumuna tepki gösteriyor.
Çocuklarını okullarına güvenli gidip gelmelerini sağlamak için teslim ettikleri servisçilerin çok hızlı araç kullanmaları karşısında tedirgin olduklarını belirten anne ve babalar, bu konuda göreve yeni başlayan Kırşehir Emniyet Müdürü Murat Türesin ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin’i bu konuda göreve davet ettiler.
Gazetemize gelerek tepkilerini dile getiren öğrenci velileri, servisçilerin hızdan kaçınarak çocuklarını güvenle taşımalarını isteyerek, şunları söylediler:
“Çocuklarımızı okullarına güvenle gidip gelmeleri için servislere verdik. Ancak bazı servis şoförleri çok hızlı araç kullandıklarını görüyor ve bundan da tedirgin oluyoruz. Yaptığımız araştırmalarda bazı servisçilerin ikinci servis yapmak için hızlı gidip geldiklerini öğreniyoruz. Bu konuda Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ile Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın gerekli uyarıları yapmalarını ve hızdan vazgeçmelerini sağlamalıdırlar. Her an bir kaza olacağı endişesini yaşıyoruz.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .