Serin ve yağışlı hava gidiyor, sıcak hava geliyor

Serin ve yağışlı hava gidiyor, sıcak hava geliyor

03.06.2020

Yaklaşık bir haftadır Kırşehir ve bölgesinde devam eden yağışlı ve serin havanın Cuma gününden itibaren terk ederek sıcak havanın geleceği bildirildi. Kırşehir, Kayseri. Nevşehir, Sivas ve Yozgat illerinde beş gündür devam eden serin ve yağışlı havanın Cuma günü (05.06.2020) bölgemizi terk edeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının Perşembe gününe kadar mevsim normalleri civarı ve biraz altında […]

Yaklaşık bir haftadır Kırşehir ve bölgesinde devam eden yağışlı ve serin havanın Cuma gününden itibaren terk ederek sıcak havanın geleceği bildirildi.
Kırşehir, Kayseri. Nevşehir, Sivas ve Yozgat illerinde beş gündür devam eden serin ve yağışlı havanın Cuma günü (05.06.2020) bölgemizi terk edeceği tahmin ediliyor.
Hava sıcaklıklarının Perşembe gününe kadar mevsim normalleri civarı ve biraz altında seyredeceği ancak; Cuma gününden itibaren hissedilir derecede artacağı ve mevsim normalleri üzerine yükseleceği tahmin ediliyor.
Kırşehir ve ilçelerinde bugün yağışlı ve az bulutlu havayla birlikte sıcaklığın gece 8, gündüz 25 derece olması beklenirken, sıcaklıkların 6 Haziran Cumartesi günü 29 dereceyi, Pazar günü ise 32 dereceye ulaşması bekleniyor. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .